Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, otthagyjam a...

Mit csináljak, otthagyjam a munkahelyem? Pro és kontra is van, de képtelen vagyok dönteni.

Figyelt kérdés
Egy multinál (sportáruház) dolgozom alkalmi munkavállalóként, ami azt jelenti, hogy ugyanannyit gürizek (sokat), nagyjából ugyanannyi fizetésért, viszont nem fizetnek TB-t, nem kapok utazási támogatást, nem kapok bónuszokat, nem vehetek részt képzéseken, sőt, még a karácsonyi céges bulin sem vehetek részt. Ráadásul a munkatársaim jó része utál. Viszont ott vannak azok, akik nem... Őket nagyon szeretem, szinte családias a hangulat. Viszont lett egy másik lehetőség, ahol jóval többet keresnék. De ott nincs ott is a kis munkahelyi "családom", és a munkahelyi szerelmem sem... Mit csináljak???

2013. nov. 7. 21:51
 1/6 ~Love~ válasza:

Azt tedd szerintem amit jónak látsz! ;)

Ha többet fizet érdemes elvállalni mivel lehet több dologba részesülnél mint most ahol vagy! :)

A szerelmeddel mindennap találkozhatsz,ez pedig a munka időtől,az időtől függ,hogy mire érsz rá szerintem! :)

Azokkal a dolgokkal meg ne törődj hogy utálnak,biztos irigykednek valamilyen szintem rád hogy neked mindened meg van vagy az ami nekik nincs! :) Mindig nézd a dolgok jó oldalát és találj rá érvet! ;)

2013. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ideje lenne továbblépni, persze amíg nem 100% hogy ott kapnál munkát, addig ne válts mert munka nélkül maradsz :)

a kis munkahelyi szerelmeddel pedig lehet utána is tartani a kapcsolatot.

2013. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik meló 100%, de még így is dilemmázok. Több mint fél év alatt annyira megszerettem, magyarországi lehetőségekhez képest "álommeló", de hát akkor is...
2013. nov. 7. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:

A másik lehetőség micsoda? Van TB? Bejelentett?

A munkahelyi kapcsolatok meg majd csak kialakulnak...

2013. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem bejelentett, de biztos, TB-t nem fizetnek, viszont annyit keresnék, hogy vígan kifizetem magamnak...
2013. nov. 8. 06:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Döntöttem, holnap felmondok. Céges búcsú kör-email megírva, és a sráccal is megbeszéltük, hogy mindenképp találkozunk továbbra is. :) Szerencsére a másik helyen elég rugalmas a munkaidőm.
2013. nov. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!