Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek a tiszteletlenség jelei?

Ezek a tiszteletlenség jelei?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam idönként bekattan. Valami "ötlete" támad ami csak neki jó, és megkér egy másik munkatársat hogy az közölje másokkal azt amit egyedül ö akar. Legutóbb volt egy kis összezörrenés, és miután ordibált másokkal (egyedül ö tesz ilyet) egyszerüen hátat fordít nekünk olyan értelemben hogy nekünk háttal ül le. Hosszú hajú nõ, és ha valaki számon kéri finoman a viselkedését, akkor lehajtja a fejét, nem néz senkire és a "hajába" magyráz és suspitol. Ezek a tiszteletlenség jelei?
2013. nov. 10. 17:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezek az elmehâborodottságé inkàbb
2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, az tuti hogy ez az ember nem százas. Úgy megjátsza magát a fönök elött hogy hajaj, a közvetlen munkatársain kívül senki nem tudja hogy egy szefós.
2013. nov. 10. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegény kicsit bekattant, biztos a phasza tele van valami miatt mindennel. Én nem igazán törődtem az ilyen emberekkel, így nem is tudom a megoldását a problémának. De szerintem rá kell hagyni, idővel magától megoldja a problémát, ha szembesül azzal, hogy a hiba nem a környezetében, hanem saját magában van. 20/f
2013. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
30 éves, a szüleivel él, sosem volt párkapcsolata (vajon miért...) soha sehova nem megy, anyás, apás, meg a testvérét ajnározza. De nem ez az elsö eset hogy így nyilvánul meg. Az hogy szándékosan hátat fordítva ül, meg a hajába beszél és hogy ordibál.
2013. nov. 10. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

húzzatok sorsot és a vesztesnek fel kell csípnie és meg kell dugnia heti 1x fél évig.

át fog változni a hárpia és a béke érdekében meg kell lépnetek ezt a dolgot ha változást akartok.

2013. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nö vagyok nem fogom megizélni, ha férfi lennék, még bottal sem piszkálnám meg. Mi is gondoltunk arra hogy azért hisztériás mert még nem du..ák meg.
2013. nov. 10. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
megizélni:))))
2013. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:-D :-D
2013. nov. 10. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Na és szép nő? :D
2013. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem. :-D
2013. nov. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!