Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férfiak mit gondolnak arról...

A férfiak mit gondolnak arról ha egy nő egy hotelban dolgozik mint szobalány, ha tetszik akkor mindegy vagy ciki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Pont leszarnám.
2013. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%

Világválság van, az emberek többségének egyáltalán nincs munkája és akinek van, annak is olyan, ami nem a szintjéhez való, pl. amikor egyetemi tanárok abból élnek, hogy turmix gép használati utasítását fordítják le magyarra.

Ha kínosnak tartod, akkor mondd azt, hogy technikai munkatárs vagy és ha megkérdezi, mi az, mondd azt, hogy recepciós.

Nagy részt nem azok szoktak főnökök lenni, akik alkalmasak rá, hanem akik erőszakosak meg bántalmazó r*hadékok, tehát ilyen szempontból Te jó pozícióban vagy és lehet, hogy boldogabb is, mintha egy hatalom mániás igazgató asszisztense lennél.

2013. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondoljanak amit akarnak, de te gondolom azért kérdezel,mert nem tartanak-e rossz lánynak?
2013. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha meglátok még egy kérdést amiben szerepel a "ciki" szó én komolyan kitépem az összes hajam.
2013. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as nem értem mert nem tartanak e rossz lánynak
2013. nov. 13. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Ugy értem, hogy azt érzed,hogy rossz lánynak tartanak, vagy én sem értem miért kérdezed,hogy a férfiak mit gondolnak?

(3-as)

2013. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
inkább szobalány legyen,mint valami marketinges-hosztesz k.u.r.w.a
2013. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert érdekel hogy érdekli e őket az ilyesmi ismerkedéskor hogy csak egy szobalány hogy menyire felszínessek:-)
2013. nov. 13. 21:59
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Jennifer Lopez is szobalány volt abban a filmben, meg nem mondom most a címét, de tudod melyikben...
2013. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki azon fennakad hogy mi a foglalkozásod akkor nem éri meg foglalkozni vele.


Személy szerint szeretem ha egy nőnek van munkája mert látszik hogy nem arra pályázik hogy majd valaki élete végéig elfogja tartani.

2013. nov. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!