Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férfiak mit gondolnak arról...

A férfiak mit gondolnak arról ha egy nő egy hotelban dolgozik mint szobalány, ha tetszik akkor mindegy vagy ciki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És akkor mi lenne, ha takarítónő, vagy szalagsori dolgozó lenne?Akkor ássa el magát szégyenébe?

De mondjuk, ezen a kérdésen már én is elgondolkoztam, pusztán kíváncsiságból.

Én úgy vettem észre, hogy többnyire a nők azok, akik nem foglalkoznak a beosztással a párválasztásnál és gyakran alacsonyabb végzettségű férfivel jönnek össze.Van tehát egy olyan gyanúm, hogy a férfiak minden téren számítóbbak lehetnek és nem csak azt nézik, külsőre milyen egy nő, hanem az egzisztenciáját, pénzét is nézik, aszerint választanak.Ritkán látok olyat, hogy pl orvos vesz el takarítónőt, viszont sok olyanról tudok, hogy diplomás nő szakmunkás férfival él.

2013. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" diplomás nő szakmunkás férfival él."


És ebből melyik számít alacsonyabb szintnek? Csak mert ugye büfé szakos diploma után kereshet minimál bért valaki és egy jó szakmával havi 2-300 ezret is.

2013. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom a munka sosem szégyen. Le a kalappal azok elott is akik minimàlbérért dolgoznak. A lopás a szégyen.
2013. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Az is ugyan olyan munka, mint a többi. Nincs vele semmi gond.
2013. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Aki dolgozott hotelban szobalányként, az tudja, hogy ez egy nehéz fizikai munka! A takarítás sem olyan, mint otthon, szigorú előírások vannak, a szabályok nem megkönnyítik a munkát, hanem nehezítik, sokszor szinte lehetetlenné teszik.Napi 15-30 szobát kell rendbe tenni, sokat kell cipekedni, nyelni a vegyszergőzt, és elűrni a nálad alacsonyabb végzettségű főnök szeszélyeit.

Szóval ez nem a ciki kategória!

Egyeértek az előttem szólókkal, ma mindenki örül, ha egyáltalán van munkája, a munka padig nem szégyen.

Tőlem még sosem kérdezte meg a pénztáros a boltban, mivel kerestem meg azt a pénzt, amiből kaját vettem. :)

2013. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!