Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvóbácsiként érdemes szerintet...

Óvóbácsiként érdemes szerintetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy érdemes-e, hanem hogy szeretnéd-e csinálni.
2013. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 klopusz ***** válasza:

Milyen értelemben gondolod?

Mert anyagilag biztosan nem, az oktatás/nevelés területén dolgozók nem a fizetésükből fognak meggazdagodni.


Egyébként szerintem igen. Tapasztalatom szerint egy óvóbácsi sokkal nagyobb rendet tud tartani a gyerekek között, és a mai világban, ahol rengeteg gyermek kénytelen apa nélkül felnőni, nagyon jó, ha mégis van az életében egy apafigura.

Szerintem tehát jó ötlet, sajnálom, hogy kevés van belőlük.

2013. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Továbbtanulás előtt állok és gondoltam erre is. A gyerekek szeretnek engem nagyon és tudnám is csinálni. S jól érzem magam közöttük.

2013. nov. 21. 09:06
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
En nem orulnek ovobacsinak a gyerekem csoportjaban.ne haragudj nem bantas csak igy van.
2013. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg tudom érteni hogy miért.
2013. nov. 21. 09:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megérteni, hogy miért.
2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megérteni. Kifejezetten jó hatással van a gyerekekre, ha egy "pót-apa" is foglalkozik velük, nem csak nők.
2013. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez mar off lesz.de azert nem orulnek neki mert tul sok dolgot hallok...a ferjem rendor.
2013. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk én meg semmilyen rendőrnek nem szoktam örülni. Túl sok rendőrviccet hallok.
2013. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd ezt csinálni, akkor miért ne? Semmivel nem lesz jobb, ha valami olyasmit választasz amit aztán csak kényszerből csinálsz, sajnos én is így tettem és már bánom. Egyértelmű, hogy furcsán veszi ki magát egy óvóbácsi, sokaknak lenne elsőre szokatlan, de ez csak természetes idegenkedés, megszoknák, engem se zavarna.
2013. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!