Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálni fognak a munkatársaim,...

Utálni fognak a munkatársaim, ha én csendes vagyok és nem fecsegek feleslegesen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kuka, ha kérdeznek persze válaszolok, meg, ha kezdeményeznek beszélgetést szívesen beszélgetek velük, de én nem szoktam másokat zargatni. Emiatt lehet hátrányom?
2013. nov. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én ugyan így vagyok és jól kijövünk.


Én szeretem hallgatni ahogy elbeszélgetnek, viccelődnek - jobb lesz nekem is a hangulatom. Ha meg felhergelődnek valamin, a higgadtságommal én nyugtatom meg őket. :D

2013. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt olvasni, mert kb én is ilyen csendes vagyok. :)
2013. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. nov. 26. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak utálni, élőben én is csöndes vagyok, nem az a dumagép fajta. Néha azért szállj be a diskourzusba, nehogy antiszocnak higyjenek, de ha te ilyen vagy, akkor majd így fognak megkedvelni.
2013. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nekem elég nagy hátrányom van emiatt. Jóval többet kell dolgoznom (bankban vagyok gyakornok), mint más gyakornoknak és jobban is ellenőriznek. Illetve sokkal kevesebbet szólnak hozzám, mint másokhoz...
2013. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Racska1974 ***** válasza:
100%
Én azért nem szólok egy szót sem egész nap mert elegem van abból hogy kollégák a szemembe nyájasak, de ha hátat fordítok nekik megvillan a tör. Ha nem beszélek velük kevesebb a konfrontáció.
2013. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan 10 éves a kérdés, de csak most akadtam rá. Nekem egyáltalán nem könnyű a mostani munkahelyemen, mert szinte kizárólag nők a közvetlen munkatársaim. Van köztük pár igazán közönséges, nagyszájú némber, akiknek a jelenlétében kifejezetten feszélyezve érzem magam. Állandóan kipofázzák egymást, rosszindulatúak, kétszínűek, szó szerint mérgezik az irodai légkört. Sokszor megszólalni sincs kedvem egy-egy benti napon (hál'Istennek nem kell bejárni mindennap), mert nem tudok hozzászólni ahhoz a sok semmirekellő témához, amikről naphosszat szájalnak. Engem is furának, csendesnek tartanak többen, pedig jófej vagyok, de ilyen körülmények között nem tudok kezdeményezni, nem tudok önmagam lenni, automatikusan visszahúzódom a csigaházamba. Nagyon nem az én világom, ami nálunk folyik. Van egy férfikollégám is, de ő is egy kaptafára megy a nagyszájú némberekkel, egyáltalán nem tudok vele se összetartani. Tudom, hogy munkahelyet kellene váltanom, de most emelték a fizetésünket és a jelenlegi helyzetben örülök, hogy egyáltalán van munkám. 31/F
2023. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is előjött ez a probléma külföldön vagyok és magyar kolega folyamat szid mindenkit utána meg velük nevetgél.

Mivel 1 légtérbe dolgozunk muzzály vagyok vele együtt működni nem tudom meddig bírom még...

ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!