Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a helyes hozzáállás?

Melyik a helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés
Ha van munkája az embernek, de a fizetés kevés, és azzal nyugtatja magát hogy mi lenne ha ez sem volna? Vagy pedig ha úgy gondolkozik hogy miért ne lehetne több, és emiatt jobban fizetö állás után néz? Ezt azért kérdezem, mert úgy vettem észre, hogy az emberek többsége panaszkodik a fizetésére, munkakörülményreire, de meg sem próbál változtatni. Beletesped abba a rosszul fizetö állásba amiben évek óta dolgozik, mondván jobb ez mint a munkanélküliség. (persze hogy jobb nála egy ideig, de amikor hosszú éveken át emiatt az ember tönkremegy idegileg-fizikailag, akkor már nem tudom megéri-e a lehetséges munkanélküliség miatt rossz munkakörülmények közt maradni.) Szerintetek?
2013. dec. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2.
2013. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól mert jobban fizető állást kapsz mondjuk kinnt külföldön attól ugyanúgy tönkremész idegileg fizikailag,sőt ahogy ott hajtják az emberekt fele annyi idő alatt...
2013. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz. Viszont más több pénzért idegileg-fizikailag tönkre menni, mint hosszú éveken át sokkal kevesebbért. (szerintem)
2013. dec. 5. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondom hogy kinnt kevesebb idő alatt tönkre mész mint itthon....De úgylátom nem értetted nem baj :)
2013. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akik magukat nyugtatják a rossz fizetésű helyen, nekik nem hiszem hogy ez az első munkahelyük, szóval megjárták már a hadak útját a kipróbálom dolgokat, nem véletlenül áll meg az ember.

de az sem éri meg, ha többért dolgozol aztán fél évig nincs munkád, mert mondjuk kirúgtak csak úgy alapon.

2013. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyon sokáig az első voltam. Aztán volt egy munkahelyem, amit nagyon-nagyon szerettem, és jól is fizetett. Sajnos létszámleépítés, és vége volt. Utána átkerültem a második csoportba. Ami nem tetszett, ahelyett kerestem mást. Úgy voltam vele, hogy minek szopjak, elvégre csinálhatok olyat is, amit szeretek:)
2013. dec. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!