Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez normális? Van...

Szerintetek ez normális? Van hasonló tapasztalatotok? 3 napja dolgozom egy helyen és az egyik munkatársam eléggé durva velem, beszólogat, lekiabál igazságtalan dolgokért.

Figyelt kérdés
Én erre nem számítottam, hiszen egy elegáns üzletben vagyok. Nagyon szeretnék dolgozni, de mióta itt vagyok megint elkezdtem alva járni és sírógörcseim vannak.
2013. dec. 5. 20:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Fel akarok mondani, de tudom milyen nehéz munkát találni, de ennek nem lesz jó vége. Látom rajta, hogy élvezi, hogy jött egy újonc akin kitöltheti egyéb haragját, dühét és lehet, hogy a többi munkatársnak tesz magát.
2013. dec. 5. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd magad!
2013. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Halllod! ne hagyd magad!kóstolgat...és ennél csak roszabb lesz..állj ki magadért,mert akkor eltapos mindenki a későbbiekben is.munkát meg valóban nulla találni mindenhol...
2013. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

mi tart vissza tole, hogy visszaszolj? ha nem a fonokod (meg ha az is), elvarhato hogy emberkent viselkedjen. ha latja rajtad, hogy a szivedre veszed, annal inkabb csinalni fogja, vannak ilyen szociopata allatok.


allj a sarkadra, es szolj vissza, hogy moderalja magat, mert nem a kocsmaban vagytok, foglalkozzon a sajat dolgaval.

2013. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mondd meg neki, hogy otthon lehet így divat másokkal beszélni, de ez egy munkahely. Egyébként meg ne vegyél tudomást róla, mintha meg se hallanád. Ne szólj vissza neki, csak egyszerűen szard le. Mondom ezt úgy, hogy én is vezető vagyok egy helyen. Azért, mert tudom, hogy ha valaki visszaszólna biztos elkapna az ideg de én mondjuk eleinte mindig csak kérek, utána parancsolok aztán ha nem tetszik akkor lehet menni. De eddig még nem panaszkodott rám senki. Viszont én úgy vagyok vele, ha valakit megbántok akkor néha megbánom, de ha másképp nem érti meg akkor mit csináljak? Ma is pl. 4x elmondtam egy embernek, hogy mit csináljon, de 3x nem értette meg pedig csak annyi volt, hogy takarítson ki egy helyen. De helyette mindig koslatott utánam és ahol voltam, ott takarított :D Már majdnem röhögtem rajt, hogy ennyire hülye hogy lehet valaki de aztán a végére csak megértette.


Gondolom veled nincs ilyen baj, mert ritka az ilyen hülye ember. Hát nem tudom, nehéz ügy.. Ha van neki valami főnöke, akkor inkább neki szólj, hogy mindig kiabál veled meg mondd el neki, hogy te még új vagy, inkább mutassa meg, tanítson meg.


Sokszor azt hiszik egy-egy munkahelyen, hogy ha valakit frissen felvettek, az mindent fog tudni egyből. Ez nem így van, az embereket be kell tanítani és kell nekik időt adni amíg megszokják, amíg a rutin kialakul.

2013. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A beszólogatást szard le, a kiabálást és a durváskodást meg utasítsd vissza, függetlenül attól, hogy jogosan szúrt-e le, vagy sem. Ne legyél nyuszi!
2013. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha megvédem magamat csak rosszabb lesz, látom rajta. Amúgy én nem szeretem a veszekedést, engem a sírógörcs kerülget olyankor. De tegnap volt pont ez az incidens és 9-18 óráig dolgozom, és este fél 7-kor reggeliztem az idegtől. Ráadásul mióta itt vagyok azóta alvajárok és beszélek álmomban. Egyébként tényleg azt nem értem, hogy hogyan várják el tőlem, hogy rutinosan tudjam mi hol van. Nem tudok gyorsabb munkát végezni, mert még sok mindent nem tudok, de az sem segít rajtam, ha az ügyfél előtt kitépi valaki a kezemből az ajándékzacskót és közben pofákat vág. Szerintem egy munkahelyen( főleg ahol csak 4-en vagyunk) ki lehetne alakítani egy családias, baráti légkört ahová az ember szívesen jár be dolgozni, nem pedig gyomorideggel. Ez motiválná az embert a munkára, nem csak a pénz. A fizetésem kidobhatom a szemétbe, ha az egészségem meg oda lesz.
2013. dec. 6. 07:10
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
És háromszor 8 órától már alvajáró vagy és sírógörcseid vannak? Nincs igaza a bunkó kolleganőnek, de azért valami nálad sincs teljesen rendben lelkileg.
2013. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van. Az utolsónak pedig azt üzenem, hogy nem mindenkinek vannak acélból az idegei és nem is kell, hogy így legyen. A nő maradjon nő. Érzékeny és legyen lelke :) Ezt a köcsögöt meg lője már le valaki :P
2013. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

"Ha megvédem magamat csak rosszabb lesz, látom rajta"

Hát akkor ne védd meg magad. Tűrd csendben és szenvedj, ha te ezt élvezed. De akkor ne kérj tanácsot, te csak igazolást keresel, hogy miért akarsz felmondani.

2013. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!