Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Macskák az üzletben?

Macskák az üzletben?

Figyelt kérdés
Ma a szüleimmel bementünk egy szörmeboltba anyumnak sapkát nèzni. Már kintröl láttam hogy kèt macska ül bent az èpületben az ablakpárkányon. (párnán ültek) Ahogy bementünk, megcsapta az orrom a macskaxar szag! Körülnéztem és kb 6-7 macska volt az üzletben, a szörméken ültek! Felfordult a gyomrom a látványtól meg a szagtól, 2 perc mulva ki kellett jönnöm az üzletböl. Anyuèk is hamarosan kijöttek utánam. Természetesen ott semmit nem fogunk venni! Mérgemben azon gondolkodtam feljelenten ezt a boltot. Ti feljelentenétek?
2013. dec. 10. 14:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy csak alapanyagnak vannak ott :)


Én nem jelenteném fel őket, hiszen saját maguk alatt vágják a fát. Előbb utóbb senki nem fog bemenni hozzájuk, és akkor lehúzhatják a rolót.

2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez a bolt "ezer"ève üzemel!
2013. dec. 10. 14:37
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Olyan jó dolog ez a feljelentősdi. Mit érsz el vele, ha megteszed? Vásárolni úgy sem ott fogsz.
2013. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Most oszinten miert faj ez neked?? Ha narkot csempesznenek, vagy szerveket, na de par cica?? Nem tetszik, nem kell tobbet odamenned. Majd megy az, aki szereti azt a helyet. Nyilvan van ilyen, ha ezer eve uzemel. A jelentgetessel jaro idot, inkabb toltsd valami ertelmessel.
2013. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát már ne is haragudj de ez nem feljelentösdi!,Te mit szólnál ha utòlag kiderülne valakitöl hogy a ruhád milyen körülmènyek közt kèszült ès nagy az esèly rá hogy valamilyen betegsèget rád ragasztott az állat? Vagy neked tök mindegy hogy bemèsz egy boltba meglátsz ilyet ès elintèzed azzal hogy többet ide nem jössz ès annyi?
2013. dec. 10. 14:44
 6/29 A kérdező kommentje:
Végülis ja. Tescoba meg bevásárlóközpontokban is láttm már a termèkek zacskóján meg a padlón madár és egér xart. De jó is az ugye?
2013. dec. 10. 14:46
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, draga kerdezo, ha tudnad hogy keszulnek a ruhak es a boltban vasarolt elelmiszerek 95%-a, emiatt nem fone a fejed. :) Az irasodbol pedig az jon le, hogy ez nem egy nagyker, csak egy kis bolt, valoszinuleg torzsvevokkel.

A lelked megnyugtatasa eredekeben, en egyutt nottem fel 8! macskaval, es 2 kutyaval. Nem emlekszem, hogy komoly betegsegem lett volna valaha, pedig nem en vagyok a terminator noi valtozata.

Ha mar igy raersz, jard vegig az osszes kinai es torok kajaldat, es jelentsd fel mindet! Ha mar lud, legyen kover! :D

2013. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hogy otthon te hány állatot tartasz az más. De aki azt mondja hogy egy üzletben normális ez, hát nem tudom...
2013. dec. 10. 14:54
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Mivel nem vásároltál náluk, így nem ragadhat rád semmilyen kórokozó. A Tesco-t meg remélem, már feljelentetted az egérpiszok miatt.
2013. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy kis, privát üzletben (ami NEM élelmiszerüzlet) KÉT macska van, az nem okoz semmiféle problémát.


Két macska nem okoz olyan erös szagot, hogy azt bárki isészletelje, kivéve, ha direkt a macska-WC mellett állsz és az napok óta nem volt tisztítva.


Viszont szerintem azzal nem vagy tisztában, hogy a félig feldolgozott szörméknek, illetve a kikészítésssel kapcsolatosan egy szücsmühelyben MILYEN szagok vannak. Amit éreztél szagit, az NEM a macskák miatt, hanem a börök miatt volt.


Ha fel akarod jelenteni, megteheted, de igencsak sokba fog kerülni, mert az elveszített perköltségeket neked kell fizetni.

2013. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!