Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyetek,...

Volt már olyan munkahelyetek, aminek a profilja teljesen szembe megy az elveitekkel?

Figyelt kérdés

Normális legális bejelentett munkahely, de mocskosnak érzem magam, amiért ilyen helyen dolgozom. Vegetáriánus vagyok, és kapaszkodjatok meg, húsboltban kaptam munkahelyet. Iszonyúan kell a pénz, de már az első nap rosszul voltam. Ha nagyon felkavarodok, utána még bűntudatom is lesz, hogy még válogatni is akarok a munkahelyek között. Ti mit csinálnátok a helyemben?

ui: konkrétan az állatok szeretete, sajnálata miatt lettem vega, nem a hús ízét utálom, meg nem vagyok egészséges táplálkozás mániás.


2014. jan. 8. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni, vagy elfogadod, vagy mást keresel.

Én sem tapsikolok annak a cégnek, ahol dolgozom, mert szerintem elég környezetszennyező (nem a cég, hanem az egész ipar ami köré épül), de az elveimmel mehetek a híd alá, a gyerekem meg állami gondozásba.

Tisztességesen fizetnek, korrekt munkaidő, jó csapat, kedves és megértő főnök - jobbat nem találhatnék. Ők lehet, én meg éhen halok. Ha felmondok, a helyemre úgyis lenne más és a világ se lenne tisztább.

2014. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

valahogy bírd ki, de KÖZBEN folyamatosan figyelj, keress munkahelyet. ha behívnak állásinterjúra, mondd azt, hogy rosszul érezted magad/beteg vagy stb. - de mindenképp menj el. szóval keress egy olyan helyet, ahol nem érzed rosszul magad, de ne ess két szék közé sem, biztosítsd be magad.

csak egy példa: nekem a politikával lett tele a hócipőm...

gyakorlatilag soron kívül, protekcióval felvettek volna egy olyan helyre, ahol extrém szélsőjobboldaliak vannak, ahol ez a fő arculat, ez a lényeg. én meg... mindenféle pártközeli, pártpolitizálós közegtől undorodom, és buz.iként inkább kerülöm messze az egészet. nincs kedvem póker janus-arcot növeszteni...

szóval nem vállaltam el. most csóró vagyok, de nyugodt.

persze jobb lett volna, ha válogathattam volna két hely között, mert most se pénz, semmi. de még mindig jobb, mint gyomorgörccsel kelni-feküdni.

2014. jan. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek sok ilyen embert és munkahelyet..

Keress más melót szépen csendben..

2014. jan. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én meg egyszer dolgoztam egy cégnél, ami vegáknak való táplálékkiegészítőket árult. A mai napig felkavarodik a gyomrom, ha eszembejut.
2014. jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitől ötös válaszoló ?
2014. jan. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-assal teljesen egyetértek. Ez már nem igazán válogatás kérdése azért ... másnak erről ne adj számot, vagy ha nagyon erősködnek, találj ki valami mesét nekik.
2014. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van/volt! Másnap felmondtam!
2014. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!