Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hágai főiskolán fogok végezni...

Minilady kérdése:

Hágai főiskolán fogok végezni Európai Tanulmányok szakon, 'fentarthatóság az üzleti életben' minorral, milyen esélyem lesz elhelyezkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tanulmányaimat angolul végzem, meg előtte két-tannyelvű érettségit tettem, úgyhogy az már anyanyelvi szinten megy, ezen kívül kétszer voltam Mexikóban fél-fél évre, úgyhogy a spanyol is megy. Már csak annyi van hátra, hogy a Greenwillnél megcsinálom az 5 hónap szakmai gyakorlatomat, meg megírom a diplomamunkámat, és kikerülök a munkaerőpiacra, szóval kezdek ideges lenni, ahogy így elnézem a sok diplomás munkanélkülit Magyarországon :(

2014. jan. 8. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
EU-n belül nagyobb esélyed lenne :) Ha itthon kellenél is ilyen végzettséggel, akkor diplomás minimálbér vár rád... külföldön viszont szép karriert befuthatnál.
2014. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sajnos lehet, hogy igazad van, de én azért még nem szeretném feladni, jó lenne, ha otthon sikerülne az elhelyezkedés, az utóbbi két és fél év külföldön most egy időre elég lenne :)
2014. jan. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!