Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ápolónők, kórházban dolgozók!...

Ápolónők, kórházban dolgozók! Hogy bírjátok lelkileg hogy a szemetek előtt távoznak el betegek?

Figyelt kérdés

Most láttam egy gyógyíthatatlan rákbeteg 2 éves kislány képeit és mindegyiken mosolygott, a kis kopasz fejecskéjével. Bátor volt nagyon! Nem ismertem ugyan de a képek láttán is már összeszorult a szívem, hogy bírjátok ezt élőben???? Miért ilyen a világ a sok tudomány és nem tudnak segíteni rajtuk.

Erősek lehettek lelkileg nagyon!



2014. jan. 13. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

A halál természetes dolog, csak aki még nem érezte a bőrén, annak ez valami túlmisztifikált dolog.

Én csak idősebb embereket láttam meghalni, gyereket nem. Sajnáltam őket, főleg a zokogó hozzátartozókat, de mélyen nem viselt meg.

2014. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki nap mint nap ebben él, az idővel hozzászokik. bár beszélgettem egy nagyon kedves ápolónővel, aki mesélte hogy a kedvenc betegeit ő is megsiratta.
2014. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!