Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Följelenthetem a főnökömet...

Följelenthetem a főnökömet szexuális zaklatásért?

Figyelt kérdés
Minap ( irodában dolgozok titkárnőként ) oda jön hozzám a főnököm és azt mondja nevetve , kilátszik a kék tangád látom este otthon nagy szex lehetett , bár csak rám is rám találna a kéktangás hercegnőm ( és kacsintott egyet ).
2014. jan. 27. 16:59
1 2
 1/13 kocaharcos válasza:
Egyértelműen igen. Ha kírúgnak akkor semmi baj mer lehet hogy kapsz valamennyit.
2014. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon felesleges, az USÁ-ban lenne értelme.

Bizonyítani nem tudod, és a végén te leszel a k*, aki kikezdett a főnökkel. Keress másik munkát.

2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért elég messze áll a szexuális zaklatástól, ez csak egy viccesnek szánt megjegyzés + szólt is neked, hogy vigyázz, mert kilátszik a fehérneműd. Az, hogy te egyből zaklatásnak minősíted az ilyesmit, az elég sajnálatos.

Bár én nem voltam ott, de ennyi információból annyit tudok mondani, hogy én nem jelenteném fel a főnököt ilyesmiért főleg, ha ez csak az első alkalom volt, de még ha nem az első alkalom lenne, akkor is előbb beszélni kellene a főnökkel, hogy téged feszélyeznek az ilyen szexuális jellegű poénok, megjegyzések és nem egyből a rendőrséghez fordulni mindennel. Szerintem egyértelműen csak viccnek szánta.

2014. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és öltözz normálisan a munkahelyen. Senkire nem tartozik a kék tangád.
2014. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilátszik a kék tangád a ruhádból, akkor a fönök jogosan szól be, mert tisztességes nö nem úgy öltözik, hogy a fehérnemüjét mindenki láthassa.


A fönök NEM zaklatott téged, csak nem vak!!!

2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha történt is valami, akkor igen. Pusztán ezzel a sztorival ne. Ez még flörtnek is gyenge, ráadásul akárhonnan nézzük, te öltöztél kihívóan.
2014. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel ez nem szexuális zaklatás. Hozzád ért? Nem. Megd*gott? Nem. Csak egy faragatlan tuskó, de bűncselekményt nem követett el.

Bár gondolom, te sem lehetsz egy Szűz Mária, ha bárki láthatja a tangád színét.

2014. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már!!
2014. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg munkában öltözz fel normálisan és ne lógjon ki a tangád. Gondolom nem 16 éves kis fruska vagy.
2014. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz egy fontos tény elfelejtettem leírni nem is kék tangám volt és nem is lógott ki semmim csak ezzel akart engem provokálni ...
2014. jan. 27. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!