Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy gyönyörűséges tetoválá...

Van egy gyönyörűséges tetoválásom mellkastól egészen csuklóig. Egy koi ponty hozzá való kiegészítővel. De tényleg mondom lélegzet elállító 250. 000 forint volt. De megérte az árát. Ez gond lehet munkahelyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 02:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem manapság egyre inkább elfogadják az ilyesmit. Egyébként meg öltözz úgy, hogy ne lássák :)
2014. jan. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dobjal mar fel kepet! Kivi lettem. :)
2014. jan. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
....én is kivi vok rá....
2014. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez leginkább a főnöködtől függ illetve a HR-es emberkétől. Lehet, hogy pár helyen megkapod a "... sajnos Ön nem illeszkedik cégünk arculatába ..." mondatot. Persze ez sok mindentől függ. Hol dolgozol, mi a szakmád, milyen a cég, közszféra vagy magán szektor.

Tény, hogy ez manapság egyre elfogadott, de vannak helyek ahol az öltözködésbe és a hajviseletbe is szigorúan beleszólnak. Ott ezt végképp nem fogják jó szemmel nézni.

(képet róla én is kíváncsi vagyok :P)

2014. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szépség mindig relatív. Igen, lehet gond.
2014. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Annyira látszik ruhában is?

Most valahogy nem tudok elképzelni olyan munkát, ahol látszik az ember mellkasa :) sőt ilyen hidegben a kar sem látszik.

Jelentkezz most munkára, aztán nyárra, mire jön a rövid ujjú szezon, megszoknak :)

2014. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen munkahely. Nálunk gond lenne.
2014. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk gond lenne. Nyáron rövid ujjú ingebe kell lenni és nem látszódhat tetoválás.
2014. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly, profi munkahelyeken elegáns dress code-dal baj lehet. Vannak olyan helyek, ahol az is meg van adva, hogy egy nőn melyik nap milyen színű kosztüm legyen kb. Na, ilyen helyeken a legkisebb öltözködés / stílusbeli devianciát is kinézik. De vannak olyan munkahelyek, amik megengedőbbek, főleg a kreatív vonalon.
2014. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ha megmondjátok hol lehet képet felrakni akkor szívesen. Igen annyira látszik pólóba vagyunk tehát majdnem az egész karomon látszik a tetoválás a főnök nem szólt igazából semmit csak rázta a fejét. de a főnök is csak olyan hogy esetleg 'munka adó' de a cég az nem az övé foggalmam sincs mi a neve valami kínai hapsié a cég..
2014. jan. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!