Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaki úgy, hogy túl...

Volt már valaki úgy, hogy túl rendes volt a főnöke, ezért nem merte neki elmondani, hogy felmond? Hogyan lehet ezt ilyen helyzetben úgy megbeszélni, hogy ne nehezteljen és ne legyen nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már fel akarsz mondani, akkor úgyis mindegy. Legfeljebb elmondod, hogy semmivel- senkivel nincs gondod, csupán találtál jobb lehetőséget. De ezt is csak azért mondd, mert a szíveden viseled a véleményét.
2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rendes főnököm volt, tudtam, hogy nem fog "neheztelni" rám mikor felmondok. Az együtt töltött 6-7 év alatt tudta végig, hogy nem "álmaim" munkáját végzem. Mindig megértő volt, tudta hogy a karriernél nekem fontosabb az elhivatottság (kutyázás). Nem szólt bele, ha munkaidőben ilyen dolgokkal kapcsolatban intézkedtem, telefonáltam stb. Mindig azt mondta, ha a munkát rendesen elvégzem, azzal ütöm el a "szabadidőm" amivel szeretném. Soha nem lesz már szerintem annyira jó főnököm. Mivel ennyire jó kapcsolatunk volt (sőt van a mai napig) tudtam, hogy vezessem fel, nem lepődött meg, szerintem a lelke mélyén tudta, hogy eljön az az idő mikor tovább állok. Az első reakciója a fizetésemelés volt, hátha meggondolom magam. Mikor látta, hogy hajthatatlan vagyok akkor elő állt a részmunkaidővel. Sokáig szabadidőmben bejártam melózni, mert tudtam, hogy neki ez sokat jelent, nekem meg jól jött a pénz. Hosszú távon ez fárasztó volt, most már csak havi két alkalommal járok be, sok mindent itthonról intézek. Úgyhogy nekem nem jött össze teljesen a felmondás :)
2014. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!