Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Környezetvédelmi és vízügyi...

Környezetvédelmi és vízügyi szakmával milyenek az elhelyezkedési lehetöségek?

Figyelt kérdés
Keresett szakmák ezek?
2014. febr. 20. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbbiről legalább 30 hasonló kérdésre válaszoltam már részletesen, ajánlom a keresőt. Dióhéjban: közepesek (ami az átlagnál jobbnak számít) de tapasztalatra van szükség. Ezt pl. egyetem évei alatt szakmai önkéntes munkával, saját projektekkel, kutatásokkal, külföldi nyári egyetemekkel és hasonlóakkal szintre lehet hozni. Én ezt a vonalat eléggé kimaxoltam, ha érdekel, akkor privátban tudok tanácsokat adni. Ha konkrétan valamilyen technológia továbbfejlesztése érdekel, vagy valami nagyon specializált tudást igénylő terület, akkor érdemes inkább arra illeszkedő végzettséget szerezni, és aztán a környezetvédelemben kamatoztatni.

Vízügyiről nincs elég tapasztalatom ahhoz, hogy érdemben válaszoljak.

2014. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez csak középiskolás akkor kb kutyasz@r, csak akkor lehetséges, ha van ismerősöd ki betol ilyen helyre...


Mondom ezt Környezetvédelmi és vízügyi technikusként. Nem a szakmámba dolgozom, azóta már másodszakmám lett.

2014. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a béka f*neke alatt vannak a lehetőségek!

Nem mindenki fog tudni kutatni egyetem alatt és nem mindenkinek van lehetősége nyári egyetemekre. :D És én még csak három napon át tudtam szakmai önkéntes munkát végezni. Pedig igyekeztem/igyekszem. Ezt elsőnek...

2014. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!