Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek? Mit...

Miért ilyenek az emberek? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Ma 3x segítettem 2 csajnak ládákat pakolni hogy tudjanak dolgozni, késöbb jövök vissza aztán megkérdezik hogy segítek majd megin, voltam olyan hülye hogy megint segitettem (nehezen tudok nemet mondani ha megkérnek vmire), később meg suttogtak aztán röhögtek rajtam.. Aztán legutoljára messziről mutogatott a csaj hogy cipekedjek megint, aztán bólogattam hogy bocs nem... Kihasználják az embert ha rendes.. Lehet túlzásba vittem a segítséget.

Mit tudok tenni hogy az ilyen helyzeteket megelőzzem ?


2014. márc. 10. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha néha segítesz. De ne vidd túlzásba, mert hülyének néznek.
2014. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ez egy flört indítása volt a csaj részéről,amit te szó szerint értelmeztél sajnos és ezen röhögtek,hogy nem vágtad.

a csorbát kiköszörülheted ha legközelebb látod,hogy cipekednek,akkor odamész és mondod szélesen mosolyogva-szeretem nézni az ilyen dolgos lányokat.költöztetést is vállaltok?

ebből meg lehet indítani egy de izmos lány vagy játszmát,ami közben megkéred,hogy szorítsa meg a tenyered,megfogdosod a bicepszét lefitymálóan,megmutatod neki a tiéd,fogja meg ő is a tiéd,de közben mosolyogva.pl

miután befeszíti ezt mondod-és mikor feszíted be?

én szkanderre is szoktam kihívni az ilyen izmozó csajokat és azt hiszik,hogy olyan balfék vagyok,hogy hagyom nyerni.

inkább azt szoktam,hogy-húzd két kézzel!és azt is lenyomom,aztán nevetek.

ők cserébe eljátszák,hogy durcásak,mert ki lettek nevelve és jöhet is a vigasztalás.észre sem veszi már átkarolod és puszit adsz neki.

szóval a kérdés itt inkább az,hogy te miért nem látod ezt?

ha pedig csúnyák,akkor alapból segítene nekik a halál.


és már elég sokat írtam,de sztoriba vág-

10 éve mentem át egy ismerősömhöz és a kapuban szenvedett egy mosógéppel egy 40es elég jó nő.

kérdezem mi a helyzet,helló?

nagy mosoly-hát elég nehezen boldogulok vele.

megvesztegethető vagyok:)

nah jó meghívlak egy kávéra,ha segítesz.

egy kávéra?fintor,majd mosoly:)

aztán felkaptam azt a sz-art és bevittem neki.

bementünk a lakásba és ott....ott volt egy gyönyörű kiscsaj ah.

nah szóval az a kiscsaj lett a feleségem:))

2014. márc. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!