Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tisztességes úton hogy juthato...

Tisztességes úton hogy juthatok gyorsan pénzhez? leégtem.

Figyelt kérdés
19/f már elköltöztem albérletbe csak kéne egy kis + pénz amíg meg nem kapom a fizetésemet.(nagyon kevés)

2014. márc. 21. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint a fizum kevés és gyorsan elmegy (nem szórakozásra,vannak gondjaim)
2014. márc. 21. 15:58
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Tisztességes úton szinte sehogy :/
2014. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes úton és gyorsan sehogy. Hacsak nem tudsz nagyon kártyázni, vagy nincs tuti tipped a lottón.
2014. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hírdetést feladni, fűnyírozás, kertásás... címmel. Hátha...
2014. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

ment a zöld mindenkinek!

2014. márc. 21. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja én is így szoktam, kis maszek (fűnyírás, bevásárlás, takarítás ki mihez ért). Fekete, de ez van.
2014. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
27%

Én is feketéztem egy vállalkozónál (fűnyírás, favágás, gyümölcsszedés), ha nem sikerült kijönnöm a rendes fizumból, mondjuk nagy szerencsém volt vele, mindig korrekt módon fizetett.

Ha akad párszáz felesleges forint, és követed a sportokat, tippmixet meg lehet játszani, nekem egyszer bejött (200 Ft-ból 18 ezer), bár erre azért túl sokat ne költs.

2014. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Bocsânat ha valakit megbântok ezzel az ötlettel,de szerintem ha van gyomrod hozzâ mennjêl el sejemfiunak,ök hamar ês viszonylag"tisztessêges"munkâval kereshetnêl!

A barâtom is fontolgatja.

2014. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!