Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitévő legyek? Tanácsot adni?

Mitévő legyek? Tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma csődbe ment a cég ahol dolgoztam és ugye így megszünt a munkahelyem elég nehéz helyzetben vagyok mivel 19 évesen egyedül élek nincs senki akire számíthatnék csakis sajátmagam szülőkkel nem tartom a kapcsolatot .Sajnos nem valami a fényes az iskolai végzetségem mivel nem volt rá lehetőségem,hogy normális iskolát elvégezzek anyagi valamint emberi okokból kifolyólag tehát a jelenlegi szakmámmal kizárt dolog ,hogy elhelyezkedjek meg egyépkéntis nagyon nehéz még diplomával is állást találni én mindent megróbálok meg kitaró vagyok már több mint 1 éve egyedül vezetem a háztartást napi 240 km.-ert utaztam a munkahelyemre hajnalba keltem és este értem haza minden téren erős voltam és reménykedő

de most úgyérzem elfogytam összejött minden ami csak jöhet túl nagy thernek érzem és félek attól ,hogy mi lessz a következménye ezeknek .

Tanácsokat nagyon szívesen meghalgatok (elolvasok) előre is köszönöm .



2014. márc. 23. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítsd az önéletrajzod és még ma el kéne kezdened új állást keresni.
2014. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már elkezdtem egésznap csak azt csináltam de semmi....

annyi megtakarított pénzem van ,hogy még 1 hónapig kihúzom de csak annyi az is szűkösen. Azért köszi

2014. márc. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!