Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit kérjek ezért a munkáért?

Mennyit kérjek ezért a munkáért?

Figyelt kérdés
Főnököm másik vállakozásában is munkát vállaltam, ahol annyi a feladatom, hogy szerződéseket, teljesítési igazolásokat, megrendeléseket viszek fel gépre. Több ezer oldalról van szó, számolni meg szerkeszteni kell elég sokat word -ben. Még nem beszéltünk meg árat, hogy mennyiért csináljam, csak annyit mondott, hogy számoljam hány oldalt csináltam és kifizeti. Mennyit szokás ilyenre elkérni oldalanként?

2014. márc. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány perc egy oldal?
2014. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Darabszámot vagy időt fizet? Milyen vállalkozás? Pénzügy? Értékesítés? Összesen hány ezer? 10? 5?


Először számold ki mennyi lenne az ideális és reális órabéred. Szerintem 600 és 850 között. Aztán pedig, hogy egy óra alatt hány oldalt tudsz bevinni kb. PÉLDA: ha 800as órabérrel számolsz és egy oldal fél órát vesz igénybe akkor oldalanként 400 Forintot kérj.

2014. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kábelcsere, útburkolat helyreállítás, meg ilyenek. Ezekkel foglalkozik. Hogy hány perc egy oldal, az változó, mert ha teljesítés igazolást csinálok, ott ugye osztani szorozni, bruttó, nettó, táblázat stb. Ez hosszabb idő, kb. 20 perc egy oldal. Viszont az építési szerződés, megrendelés stb., ez 5-10 perc kb. Oldalszámra fizet, nem időre
2014. márc. 27. 19:29
 4/4 anonim válasza:
200 HUF/oldal
2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!