Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szólnátok vagy tűrnétek...

Ti szólnátok vagy tűrnétek tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlaton vagyok mint felszolgáló külföldön.Több mint egy hónapja kint vagyok már de nem sok közöm volt eddig a felszolgáláshoz.Többet takarítok mint bárki más itt.Esténként is csak a svédasztalt figyelem és ha valami elfogy akkor hozok újat.Aki még itt van kint gyakorlaton(ő nem magyar) már első nap óta felszolgál.Pár hete szóltam is az otthoni illetékesnek hogy én nem nagyon szolgálok fel,azt mondta hogy szóljak itt mert nem takarítani jöttem hanem felszolgálni.Azóta változatlan a helyzet,reggelenként is csak asztalt terítek még egy capucinot se hagynak megcsinálni.Viszont a főnök nagyon kiakadt amikor felhívták őt mert szóltam hogy nem szolgálok fel még mindig.Attól félek hogy ha most megint szólok akkor mindenki kifog nézni engem innen és ha fel is szolgálhatok utána akkor mindenki bunkózni fog velem,de így meg a konyhában takarítok szinte 10 órából 8-at.Mit csináljak szerintetek?
2014. márc. 28. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...
2014. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresnék egy másik helyet, ahol felszolgálhatnék. Aztán átmennék oda.
2014. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél rosszabb úgysem lehet, szóval én a helyedben igenis szólnék.

Arra nincs lehetőséged, hogy másik gyakorlati helyet keress?

2014. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát valahol el kell kezdeni. Nem a kezdők a főpincérek. Először pont ilyen munkákat szoktak elvégeztetni. Lehet, hogy utána te szolgálhattál volna fel, a másik gyakorlatos meg takarított volna, csak gondolom nem tetszett nekik, hogy panaszkodtál.
2014. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy szólnék. Nehogymár úgy tellnen el az egész gyakorlatod, hogy fogalmad sincs, mit kell csinálni, mert csak a vécét pucoltatták veled. Állj ki magadért, mert álláskeresésnél a próbanapon nem védekezhetsz azzal, hogy "elnézést, ha mindent elrontok, de még sosem szolgáltam fel semmit"...
2014. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nemtom.Én első naptől felszolgáltam.elég jól ment.Aztán másfél év után otthagytam a vendéglátást mert majd rájössz te is hogy miért...
2014. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!