Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondhatom-e a negatív...

Elmondhatom-e a negatív véleményemet az új kollegáról a főnöknek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy látszólag odáig van érte, és nem is kérdezte a véleményem.

2014. ápr. 17. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova rohansz? Még új a gyerek, legalább a betanítási idő végét várd meg, mielőtt alápakolsz... én a helyedben mondjuk biztos nem adnék kèretlen jótanácsot a főnöknek, még akkor sem, ha tényleg gáz az új ember, nehogy visszafelé süljön el a dolog, de te tudod.
2014. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy új és máris pofátlanul rendezkedik, megvan mindenről a véleménye és uralkodni akar... (egyébként nők egymás közt, van egy ffi főnök is)
2014. ápr. 17. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi tanultunk konfliktuskezelést anno OKJ-n, de a pár év munkatapasztalatom is azt mondja, hogy ne... Mindig egymás között próbáljátok rendezni elsőnek a dolgokat, és csak akkor menj a főnökhöz ha ez nem megy. Nekem anno volt olyan főnököm is, aki mesélte, hogy előttem volt egy adott kolléganő aki mindenkit kiborított és csapatostul jártak hozzá, hogy csináljon vele valamit, ő meg megmondta nekik, hogy nem az oviban vannak, hogy felügyelő legyen.

Nem mellesleg sem a főnöknél, sem a többi munkatársnál nem leszel a legkedveltebb ember ha egyenesen a főnökhöz mész sarazni embereket.

2014. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Te irigy vagy az (akkor) új kolléga képességére, amivel te nem rendelkezel? Hm? Valszeg innen fúj a szél. Volt szerencsém megkeseredett sz@rkavaróhoz, aki nem bírta elviselni, hogy hogy túlléptem rajta ☺ ki nem megyek majdan a temetésére, hogyha legkésőbb 30 év múlva meghallom a halálhírét. Pffff
2016. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!