Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell online kitölteni...

Hogyan kell online kitölteni az adóbevallást?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni? Ismerőseim körében mindenki kitölteti az adóbevallását, én viszont itthon szeretném megcsinálni. Hogyan kell? Esetleg tudna valaki egy érthető leírást linkelni? Megköszönném!

2014. máj. 7. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ugyfelkapun keresztul. Mondjuk ahhoz egyszer be kellett csattognom a hivatalba h regisztalt legyek
2014. máj. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs ügyfélkapus elérésed, akkor kitöltöd a program alapján, súgó is van, nem nehéz kitölteni, majd kinyomtatod és beküldöt levében.

[link]

2014. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
és így akkor ingyen van?
2014. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ingyen.
2014. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de most nézem, hogy a linked csak azt írja, hogyan töltsem le a programot.. addig már eljutottam én is, de én ahhoz vagyok hülye, hogy azon belül mit hova kell írni, pl én munkaügyis tanfolyamra jártam, és hogy az is minek számít, meg hova írjam... ilyenek :D
2014. máj. 7. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A kitöltési útmutató szerint töltsd ki.
2014. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ildi19880516 válasza:

Sziasztok,

Van ilyen német adóbevallásra is?

2015. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!