Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért történhetett ez?

Miért történhetett ez?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy hölgy,aki egyel feljebb lévő pozícióban áll,de nekem nem főnököm. Gyakorlatilag csak munkatársak vagyunk. Beszélgettünk régebben,normális volt. Nemrég a derült égből minősíthetetlen hangnemben cseszett le egy olyan dologért,amit nem tudhattam és egy egyszerű 'figyelj már,ez van,így kell csinálni,nem úgy' is megtette volna,én megértem,mert nem állat vagyok és nem szellemi fogyatékos. Erre annyit mondtam neki,hogy oké,de ha szépen mondod,akkor is megértem. Nem szólt semmit,viszont azóta feltűnően csak nekem nem köszön. Pl. ketten vagyunk bent X-szel,és úgy köszön,hogy szia X,nem pedig úgy,hogy sziasztok. Meglett,családos nő.

Ilyenek miért vannak? Nem bírom felfogni ésszel.

N


2014. máj. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert mindenkit megőrjít ez a civilizációs forma.

Fromm: Utak egy egészséges társadalom felé

2014. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom,hogy a köszönésből feltűnően kihagyni vkit már az óvodában is ciki volt.
2014. máj. 9. 20:06
 3/4 rda85 ***** válasza:

Mert egy büdös bunkó.


Legközelebb, ha ketten vannak bent (intézd el, hogy így legyen), te is CSAK neki ne köszönj!


Aztán várd ki a hatást.

2014. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játssza az eszét, mert egy hatalmas bunkó. Én levegőnek nézném a helyedben.
2014. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!