Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvesznek bármilyen főiskolár...

Felvesznek bármilyen főiskolára is ilyen eredményekkel?

Figyelt kérdés

11.-es év végi átlagom 3,9 volt. Angolból voltam 5 meg nyelvtanból, a többit csúnyán elszúrtam (minden főbb tantárgy csak négyes, matek hármas). Van egy középfokúm angolból és egy németből. Tegyük hozzá még, hogy az érettségimből a matek és a töri biztosan 4-es lesz, az angol emelt az 5-ös. Az angoltudásomban nagyon biztos vagyok.

Van még esélyem bekerülni bárhová is, ha a tizenegyediket ennyire elszúrtam? Az az év borzalmas volt, elzüllöttem egy kicsit, de már tanultam az érettségire. :/ Nem akarom, hogy az az eredmény szúrja el. 10. osztályban 4,5 voltam.. :( Mit gondoltok?

19L


2014. máj. 10. 15:09
 1/2 anonim válasza:
Fel fognak venni :) szamolgasd a pontjaid a pontszamitoval. A felvi.hun azthiszem megtalalod, es nezegsd a ponthatarokat. nem olyan rossz ez neaggodj!
2014. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerültek az érettségijeid akkor duplázhatják azokat a pontjaid és nem veszik figyelembe a 11, 12. évi átlagot. Felvin már alapból a pozitívabb eredményt adja ki pontszámítási kalkulátor.
2014. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!