Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zalaegerszegi Flextronics...

Zalaegerszegi Flextronics diákmunka? 16/F

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla, hogy 2 műszak, kell a szülői aláírás, meg stb.. Az érdekelne, hogy ott mit bíznak 16 éves gyerekre, és hogy mennyire lehet bírni ott? Mert felnőttektől elég "riasztó" dolgokat hallottam..

2014. máj. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még anno dolgoztam a külső gyáregységben kemény két napot, de nem bírnék visszamenni. Mindenhol biztonsági emberek és mágneskapuk, semmit nem lehet bevinni és úgy szar az egész, ahogy van. Nem diáknak való...


Egyébként én konkrétan set-top boxok paneljára raktam rá a kijelzőt és tettem a gépbe, ami szépen ráforrasztotta az egészet. Máskor meg kis izéket kellett válogatni, szóval úgy nem megterhelő.


Végülis bírni lehet, de elég erős az Auschwitz feeling.

2014. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 5 hónapot voltam ott de én se mennék vissza mert nem éri meg annyiért oda menni !
2014. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És kb. én mennyi fizetésre számítsak nyáron, 1 hónap után?..
2014. máj. 13. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőlük.
2014. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!