Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már én is azt mondom lusták...

Már én is azt mondom lusták az emberek megtenni dolgokat azért hogy munkahelyük legyen? (. )

Figyelt kérdés
A vállalatnál ahol dolgozom, lehetöség van 10 embert felvenni. Jöttek is a jelentkezök, elmondtuk milyen hivatalos iratokra van szükség a munkához. Megmondtuk a határidöt is, ami kedden fog lejárni, akkor továbbítjuk a jelentkezök adatait a központba. Ezeknek az embereknek semmi más dolguk nem lett volna, mint határidõre behozni a kért iratokat. 3 hetük volt rá. Van aki az iratok negyedét-felét behozta, és csupán 3-4 ember az, aki mindent behozott. Tehát nem lehetetlent kérünk. A többiekre meg mi telefonálgatunk hogy mikor óhajtanak befáradni a hiánypotló irataikkal. Komolyan nem értem. Ennyire lusták az emberek, ennyire nen akarnak dolgozni?
2014. máj. 17. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez az, én is ezt látom. Amikor valaki megkap egy állást végre, nem hogy foggal körömmel küzdene, hogy megtarthassa a helyét és bizonyítsa, hogy megállja a helyét, de még neki áll feljebb ha véletlenül még dolgoznia is kellene.
2014. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom hogy bírják ki a napi 8 óra vagy akár 12 semmit tevést szégyen nekem most jelenleg nincs munkahelyem nem hosszabbítottak mindenhová küldőm az önéletrajzokat be hogy legyen valami
2014. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hűűű!! Megkérlek kérdező, írj nekem privátot a felvételről, lehetőségről! Munkát keresek, piszkosul jó vagyok!

Én viszem az összes papíromat a felvételkor!!

Kösz!

2014. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Többet kéne fizetni, rögtön másképp mennének. Minimálbérből hirtelen napi fürdéssel, ruhaváltással, kajahordással, utazással csak a nyomort termelik újra. Gondolom nem 200000 az ajánlat.
2014. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egy az, hogy fel kéne fogni hogy olyan világot élünk, amikor két dolog a lényeg: ne legyél munkanélküli és ne legyél közmunkás. Akinek mindkettöben volt része az tudja miröl beszélek. Az hogy milyen a fizetés és azzal kapcsolatban igényeid vannak az luxus. Közmunkára is megmondják hogy 100-an jönnek a helyedre. Másrészt nem árultunk zsákbamacskát, mindenki aki jelentkezett tudta hogy mennyi a fizetés. Az emberi lustasággal hogy nehogy s fenekét fel kelljen emelnie a munkáért, azzal nem lehet mit kezdeni.
2014. máj. 18. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Kérdező! Írj, én nekem nem kell nagyon sok fizetés, vállalom! Léyszi írj!
2014. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt is fel kéne fogni, hogy ebben az "olyan" világban a tulajdonosok töretlenül gazdagodnak tovább, míg a gyermekeinknek az egészséges fejlődéshez sincs joga. Lehet tagadni meg védeni a változtatásra rest észjárást, és lehet ujjal mutogatni a "lustára", aki jó esetben csak alig depressziós, mert a kölkét kitaníttatni nem elég a jobbágyok jussa. Mellé még gondolom emberséggel és tisztelettel szembesült már a kapuban... Vannak csozkók, de ha 10-ből 3 aktív, akkor nem 7 lusta embert találtatok, főleg ha rendszerint ez az arány. Az őszinte önvizsgálat képessége Isten áldása. Az eredménye pedig felülmúlhatatlan.
2014. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az összes állásra jelentkezö fel lett volna véve ha idöre leadják az irataikat. Így azok akik nem adják le, (fura hogy csak pár simán beszerezhetö itat hiányzott egyeseknek mert a többit behozták) azokat nem tudjuk felvenni. Na most tessék okoskodni! Mi ez ha nem lustaság?
2014. máj. 18. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Az iskolák falain kívül nem létezik egymegoldásos talány.
2014. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!