Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kiengesztelni...

Hogyan lehet kiengesztelni irígy kollégákat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az az egyik megelőzési módszer, hogy visszafogjuk magunkat, viszont a munkának rám eső része nagyon tempós és csak így lehet vele haladni. Az egyik kollégám észrevette azt, hogy bírom a tempót és kicsit kreatív is vagyok, s érzem az antipatikus viselkedését, érdekes válaszait felém.

Megjegyzem, hogy soha nem voltam eltaposó, karrierista, harsány stílusú, igyekszek mindig egy középutat találni.



2014. jún. 8. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
miert kene az irigyeket engesztelni...? nem lehet, hogy csak picit tulkombinalod a dolgokat?
2014. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy vagy elfelejted, vagy alapból nem vagy tisztában a legalapvetőbb munkahelyi dolgokkal.


Benne van a munkaszerződésedben, hogy a kollégáknak kell megfelelni, akár úgy is, hogy szarabbul dolgozol, csak hogy jól érezzék magukat?

Vagy a munkaköri leírásodban van, hogy véletlenül se lehetsz jobb senkinél, csak hogy nehogy irigykedjenek rád, vagy több pénzt tudjál termelni a cégnek?


A munkaadódnak felelj meg, a legjobb tudásod szerint.


Ha meg a kollégák nem bírják a tempót, és odaszúrogatnak, szúrj vissza! Nehogy már te zülljél le a szintjükre! Vegyék fel a tempót.

2014. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A karrieristákat kell eltaposni. Tudom ez furcsán hangzik. A főnököknek kell észrevenni ki az idegesítő, mindenkin átgázolok, faxparaxt. Jó lenne, ha a cég hátsó bejáratánál ezeket agyon lehetne...
2014. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, ez nem furcsán hangzott, hanem átgondolatlanul, és végtelenül ostobán.


Aki ebben a történetben karrierista, az pont az, aki elkezdett beszólogatni a kérdezőnek.


Csak épp nem a saját munkájának a minőségével/mennyiségével akar kitűnni, hanem a másik lefikázásával, lealjasításával.

A világ egyik leggusztustalanabb dolga. Pont ezek akarják úgy biztosítani a naplopó munkahelyüket, hogy eltiporják azt, aki a maximumot hozza ki magából.


Az ilyen semmirekellőket kéne jól elverni, az ilyen semmirekellők miatt nem halad itt semmi, ezért tart itt ez a szemétdomb ország, mert az ostoba emberek csak "fentről" tudnak példát venni.

Onnan meg ugyanezt látják...

2014. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!