Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem a kérdezősködést?

Hogyan kezeljem a kérdezősködést?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen folyton kérdezgették a kollégák, hogy van-e barátnőm, tetszik-e valaki stb. Ezeket a kérdéseket eddig mindig megpróbáltam elviccelni, mert nem igazán akartam az orrukra kötni, hogy homoszexuális vagyok és több éve párkapcsolatban élek. Azonban most eljegyeztük egymást és a gyűrű láttán na persze, hogy egyből beindult újból az érdeklődés... jobban mondva a faggatózás.

Nem tudom hogyan kezeljem ezt. Ha nem mondok semmit, akkor az a baj és elméleteket szövögetnek. Ha meg elmondom... igazából úgy gondolom semmi közük a magánéletemhez. Ti mit tennétek? Hogyan lehet egy ilyen helyzetet kezelni?


2014. jún. 12. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, senkinek semmi köze a munkahelyen kívüli életedhez. Ne félj kimondani olyasmiket, hogy "nem szeretnék a magánügyeimről beszélni" vagy "a szerelmi életemet nem szoktam a munkahelyen kiteregetni" avagy "ne haragudj, de ezt nem veled fogom megbeszélni".
2014. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xperialaci válasza:
0%

MELEG GYEREK, ásd el magad, vagy ne légy MELEG!

Magyarország nem a MELEGEK

helye , de majd tapasztalod a tested egy két pontján IS.

2014. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!