Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gonosz vagyok...

Szerintetek gonosz vagyok mert beszóltam fogyókúrázó kolleganőmnek? Többek szerint igen, szerintem nem. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy hájpaca zsírdisznó szőke p*csa nőről van szó, ő a kollega, aki egyfolytában azon rináyl hogy ilyen fogyókúra, meg t**bo diéta meg, meg cardio edzés meg anyámkínja és csak nem fogy amennyit akar.

Mert lám most olvasta a neten hogy két hónap alatt 15 kiló mínusz is lehet, ha Jennifer Lopez diétáját követi (ki a fa*szom az a Lopez? Mindegy).

Na nem bírtam tovább és megkérdeztem: anyukám akarsz fogyni? Én pár éve 20 kilót (!) dobtam le egy szűk hónap alatt!

Hogyan? Kérdezi.

Megmondom. Rosszindulatú rákos daganatot találtak a vastagbelemen, nem tudtam enni, komoly fájdalmaim voltak, műtöttek, és a műtét előtti utáni idegeskedés stb miatt lement a 20 kilő egy hónap alatt! Kis híja hogy bele nem haltam-nem túlzás, nem önsajnáltatás.

Na? Tetszik? Fogyni akarsz?

Legyél le is rákos! Nagyműtét egy kórházban és meglátod csak úgy tűnnek el rólad a kilók.


Erre leugattak, hogy gonosz vagyok.

De miért? Az lennék? Mert elegem van egy hájpaca rinyálásából?


2014. jún. 13. 18:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég paraszt beszólás volt. Mondhattál volna annyit is, hogy normális diétával és sok mozgással szép lassan, egészségesen le tud fogyni, ha kitartó és nem rinyál folyamatosan.
2014. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó voltál. Ha idegesít a kolléganőd, kerüld a társaságát.
2014. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
az én véleményem is az hogy elég durva volt ezzel kontrázni,még ha fel is idegelt a nyavajgásával.Néha jobb nem szólni semmit,lényegében az hogy ő kövér semmit nem befolyásol a te életben, mint ahogy az sem hogy nem jár sikerrel,de azért ne kívánj neki rákos megbetegedést meg műtétet...
2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gonosz beszólás volt.
2014. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosz vagy, csak retardált. Nem tehetsz róla, nyilván így születtél.
2014. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak idegbeteg vagy.
2014. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
"egy hájpaca zsírdisznó szőke p*csa nőről van szó" már ez is elárult sok mindent.
2014. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Elhiszem,hogy az agyadra ment!Legalább többet nem kell hallgatnod a hülyeségét!
2014. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég nagy tajparaszt voltál. Ha idegesít, akkor nem kell vele beszélgetned, de hogy rákot kívánni valakinek, meg ilyen bunkó stílusban beszélni egy másik emberrel... Szeretnék gratulálni, megcsináltad az új munkahelyi pletykát, mindenki össze fog súgni a hátad mögött hogy micsoda bunkó vagy. Meg hájpacának hívni... Szerintem nézzél magadba, mert tuti te se vagy tökéletes, utána kritizáld más ember külsejét. Gyíkarc.
2014. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban van rákos beteg és tudom, ez mivel jár. Aki ilyet kíván bárkinek, pláne olyan hülyeség miatt, hogy rinyál a súlya miatt, az szerintem elmebeteg.

Hacsak nem direkt egy provokatív kérdésről van szó. Ha meg így van, akkor szomorú, hogy valaki ilyennel viccel.

2014. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!