Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely mindenkinek...

Első munkahely mindenkinek rossz élmény volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok most kezdtem el dolgozni maga a munka nem is olyan rossz de a munkatársak nagyon nagyon gyűlölködők utálatosak rossz emberek. Ti, hogy kezelitek az ilyen helyzeteket ? Muszáj együtt dolgozni minimum egyel közülük és mind ilyen. A mai napot megkaptam szabadnak mert hétvégén is menni kell, de már most ver a szívem izzad a tenyerem és görcsöl a gyomrom ahogy belegondolok, hogy holnap megint ezek közé az emberek közé kell mennem...

2014. jún. 13. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt.
2014. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én a sulival vagyok így, de most legalább 2,5 hónap szünetem van.Igaz már csak kb. 1,5 évig kell őket kibírnom.

Munkával még nem volt rossz tapasztalatom, pedig dolgoztam szar helyen is.

2014. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első munkahelyemen a főnököm a 3 hónap próbaidő után behívott az irodájába majd közölte velem, hogy véglegesíti a szerződésemet, sőt fizetésemelést is kapok, de cserébe a szeretője kell, hogy legyek. Kerek perec megmondta, hogy akárhányszor bejön feláll a farka ha engem néz. 18 évesen köpni-nyelni nem tudtam. Csak annyit mondtam, hogy nem leszek soha a szeretője, de a fizetésemelést és a szerződést elfogadom. Ha jól emlékszem még 8 hónapot dolgoztam ott, majd kiléptem, mert sokszor célzott rá, hogy még mindig lehetek a szeretője.
2014. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem stresszelsz ennyire új helyzetekben, akkor ez jelzés értékű. hogy mit kezdesz vele, az már a te döntésed. Én izgultam az első munkahelyemen az elején, nehezítette a dolgot, hogy a munkaköröm sem volt elég világosan meghatározva. A munkahely váltás is izgalommal járt. Mindenhol más a munkatársi klíma, vannak jobb, rosszabb helyek ilyen szempontból, de az sztem általánosságban elmondható, olyan hely nincs, ahol ne lenne klikkesedés, nyalizás, irigykedés, csak nem mindegy milyen mértékben.
2014. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz volt. A munkával nem volt bajom, de a társaság nem volt valami jó, folyton egyedül voltam, mert nem illettem közéjük (idősebbek), ráadásul se hétvégém, se egy normális szabadnapom nem volt, úgyhogy kiléptem.
2014. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Már majdnem 10 éve ott vagyok az első munkahelyemen, szóval nekem jó.

Előtte is dolgoztam jó pár helyen még diákként, a munka nem mindig volt jó, de az emberek szerettek.

2014. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Pedig azt gondolnám, hogy a felnőttek már normálisan viselkednek most meg kb. mintha visszamentem volna oviba.. Én is legszívesebben kilépnek, de hát otthon olyanokat mondanak, hogy munkanélküli ember nem jön haza meg ilyenek szóval a kilépés kilőve amíg nincs másik hely ami valószínűleg elég sokáig fog tartani
2014. jún. 13. 21:40
 8/23 anonim válasza:
60%
Nekem ku.va jó volt. Mindegyik munkatársam tök rendes, bolond volt. A főnök nem b*.ztatott, csak a többieket. Csak egy okoskodó f*.z volt, akinek a 2 nap után majdnem nekimentem mert nem bírtam idegileg... Hát utána 30 m-es távolságba elkerült.
2014. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Pedig ha ennyire rossz a hely, akkor ki kellene lépni, mert ha tartósan ilyen idegállapotban vagy, az akár súlyos betegséget is okozhat. Hallottam egy csajról, akinek a munkahelyi stressz miatt huszonévesen agydaganata lett.
2014. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem életem eddig legjobb élménye az első munkahelyem! kb. 1.5 dolgozom ott, a közvetlen munkatársaim, sőt a vezetőség egy része már a legszűkebb baráti körömbe tartozik. Heti rendszerességgel megyek velük sörözni. És a munkatársak ismeretségei révén alkalmam nyílt világhírű emberekkel találkozni, sőt sörözni is eggyel. Nagyon jó a környezet.


21/F

2014. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!