Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel tudnék diákként nyáron...

Mivel tudnék diákként nyáron sok pénzt keresnI?

Figyelt kérdés
Megnövekednek a kiadásaim nyáron (anya megmondta,h nem fogja még az albérletet sem kifizetni, eddíg ő fizette nekem az egyetem mellett, én pedig az étkezéseimet álltam, pénztári munkából főként.) Nyáron is fogok menni, de sajnos úgy,h tudjak menni nyaralni (legalább 1 hétvégét pihenni a munka mellett) is stb, az kevés lesz :( Meg nem fix, mert hiába megyek be, tavaly nyáron is volt,h hazaküldtek, mert nem volt forgalom. Kéne valami, hogy havonta tudjak bőven keresni, szeretnék lakástakarékot is elkezdeni, de így elég nehéz lesz.. :( Már tipp mixben is gondolkodtam...Hát, ha így vb idején hozna egy kis pénzt a házhoz..

2014. jún. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell mondanod valamiről. Például a nyaralásról. Nem tudom milyen nyaralást szeretnél pontosan de az egy hétvégés nyaralás is elég húzós árakon van. Tudni kéne hogy pontosan mit is tanulsz vagy mihez értesz és olyan olyan munkát keresni. Mehetsz esetleg árufeltöltőnek vagy segédmunkásnak (ha tudsz rendesen lapátot fogni). A szerencsejáték nem kifizetődő.
2014. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyújtsd a vasat és FŐLEG a színes fémet-szedj csipke bogyót
2014. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Védőnőnek tanulok.

Ilyen munkatapasztalataim vannak:

pénztár (már több,mint 2 éve csinálom, meg nyáron is fogom, de amint írtam nem fix).

Telefonos értékesítés: 2 hónap (az eladás nem megy..)

Betanított munkás: konzerv gyár, Lego, nyomda, tankönyvcsomagoló, újságosztás (ezek nem fixek, héba-hóba szoktak csak behívni sajnos, mert vagy idény munka vagy van,h csak 5 főt kérnek,de név szerint mert valakije ott dolgozik)

MPK koordinátor

Ezek talán felérnek a lapát forgatással kedves első válaszoló...

2014. jún. 16. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
sok pénzt csak a jól kinéző és gátlásoktól mentes csajok tudnak keresni ha te nem ilyen vagy akkor be kell érned kevés pénzzel és lentebb adni az igényeket
2014. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem tervezem,h beállók prostinak vagy a páromat lecserélem egy pénzesebb verzióra, így több,mint 2 év után...
2014. jún. 17. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a lapátot nem forgatni kell, de ha védőnőnek tanulsz akkor felér vele.
2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom ismered a nyelvjárást, megjegyzem volt már disznónk a háznál, s lapátoltam alóla, amit kell ;)
2014. jún. 17. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!