Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nehéz elfogadni néhány...

Miért nehéz elfogadni néhány munkatársamnak, hogy nem dohányzom nem iszom és nem járok szabadidőmbe tömeghelyekre?

Figyelt kérdés
pl. fesztiválok, parádé, falunap, és egyéb ahol sok ember van
2014. jún. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked ezt miért nehéz elfogadni, hogy nekik nekik ezt nehéz elfogadni (amit egyébként biztosan eltúlzol, mert igy első blikkre szerintem konkrétan lesz@rják).

Szóval?

2014. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnék, hogy érezd jól magad. Jót akarnak. Magyarázd el, hoyg szeretsz egyedül/otthon. Vagy fel akar csípni Téged.
2014. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Más beállítottságúak, és nem hiszik el, hogy neked így jó.
2014. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha vannak barátaid akik viszont eljárnak mindenhová és sosem tartasz velük akkor ez önzőség,mert magyarul leszarod őket.Néha az ember elkíséri a barátait olyan helyre amihez nincs is úgy kedve.De tudjátok egy jó bulinál is a társaság számít és nem a hely
2014. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is kiválóan elvagyok egyetlen korty ital nélkül, anélkül is jól érzem magam, és buli és tánc nélkül, anélkül is jól érzem magam, és sok jóbarátom is van, akik szintén ugyanígy vannak, és mindenki nagyon produktív, semmi introveltáltság. Legutoljára kisgyerekkoromban ugrabugráltam. Sokan nem nőttek még fel, bár azt hiszik igen, meg számszerűen is, elvileg, csak gyakorlatilag nem.


Szóval keress olyan barátokat, akik hasonlóan gondolkodnak, és nem fog felmerülni a kérdés. :)

2014. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*introvertáltság... bocsánat
2014. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert szűklátókörűek... Én is ilyen vagyok mint te, de nem voltam mindig ilyen. Egyszerűen amit az emberek nem ismernek, nem fogadják el, nekik fogalmuk sincs milyen nem így élni ahogy élnek, vagy inkább milyen ezek nélkül élni...
2014. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
örülj neki neked legalább megmarad a lóvé ! amíg mások elfüstölik és kihányják vagy hugyozzák, ami szerintem nagy pocsékolás, és eléggé káros is, ezek az úgynevezett szórakozóhelyek (tömeghelyek) szerintem meg nagy színjáték az egész,páváskodás az egész, fotózkodnak hogy legyen mit kirakni közösségi oldalra, majd kinövik.... x)
2014. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked fontos az, hogy elfogadják?


Az én munkatársaimat meg jobban érdeklik a külsőségek, mint engem. Mi van akkor? Semmi. Ennek ellenére jól elvagyunk.

2014. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!