Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális hogy ennyire...

Ez normális hogy ennyire beijedtem? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy felvesznek egy nagyon komoly munkahelyre dolgozni. Eddig volt egy szakmai gyakorlatom és egy másik apróbb munkám, de egyik helyen sem terhelt nagy felelősség.

És most hogy itt a finishbe értem, és úgy néz ki hogy felvesznek nagyon nagyon megijedtem. Hogy mi lesz ha nem végzem jól majd a munkám és kirúgnak. A főnököm nő lesz és olyan hidegnek tűnt az interjún. És lesznek határidős munkáim és mi lesz ha nem tudom megcsinálni :S A fizu amúgy nem lesz valami jó, lévén hogy szinte pályakezdő vagyok.

Ez lesz az első komolyabb helyem :S Hogyan nyugodjak meg?

Holnap vizsgázok de nem tudok figyelni így arra sem :(


2014. jún. 18. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd a mutató ujjad(vagy tökmindegy melyiket) a homlokod közepére. Csukd be a szemed és figyeld azt a pontot de CSAK! azt. Amikor megint előjön a félelem (mert néhányszor előfog jönni) kezd előröl. Előbb utóbb viszont elfog tűnni. Nekem be szokott válni :)
2014. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!