Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én utálok dolgozni?

Csak én utálok dolgozni?

Figyelt kérdés
Utálom a mmunkahelyem, utálom a kollégáim, az embereket, utálom ha egy másik ember (főnök) dirigál nekem, utálom, hogy - szerintem - teljesen felesleges dolgot csinálok, és elpocsékolt időnek tartom az életemből a mukahelyen töltött időt. Azért gürcöljek 5 napig, hogy utána kettőt pihenhessek? Élet ez? Végülis én nagyon jól ellennék otthon egész életemben, és azt csinálhatnék legalább, amit akarok. Utálom ezt a mókuskereket, robot életmódot.
2014. jún. 18. 11:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
9%
Te utálsz dolgozni, míg más azért gyötri magát, hogy legyen munkahelye, gratulálok az életfelfogásodhoz. Örülj, hogy van munkád és pénzt keresel. -.- Nyomorult.
2014. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1. Nem érdekel, nekem nem ér annyit, hogy gyomorfekélyem legyen miatta a sok görcsöléstől, meg rámenjen az egészségem. A stílusod meg Téged minősít. Amúgy meg lesz.arom a pénzt is.
2014. jún. 18. 11:12
 3/33 anonim válasza:
27%
Tanulni kellett volna, hogy olyan munkad legyen amit szeretsz.
2014. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
Mondj fel, nem kötelező ott lenned, ha ennyire utálod! te is nyugodtabb leszel, nem lesz gyomorfekélyed, más pedig szívesen elvégzi majd azt a munkát!
2014. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
3. És szerinted hány ember végez olyan munkát, amit tényleg szeret? Hát a környezetemben nem sok ilyet ismerek, pedig van köztük bőven tanult ember, mégis panaszkodnak.
2014. jún. 18. 11:18
 6/33 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 36 éves vagyok, eddig dolgoztam végig 18 éves korom óta, van elég pénzem is (amit én spóroltam) jóideig elég, de most azért dolgozzak, mert mások elvárják? Elegem van!

Szóval remélem nem ilyen 18-20 évesek osztják itt az észt meg "nyomorult"-oznak.

2014. jún. 18. 11:21
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem olyan munkám van, amit szeretek. Persze ez nem jelenti azt, hogy minden munkatárssal jól ki is jövök, nem is vagyok oda az emberekért, de nem is vendéglátós vagyok. Én se bírom a hierarchiát egy cégnél, de az én területemen úgyis én vagyok a góré, mivel én értek ahhoz, amit csinálok. Ettől függetlenül sose tudnék egy helyen két-három évnél tovább megmaradni. A végére mindenkit megutálok, mindenből elegem van. "Szerencsére" a mai világban nem is kell, mert bármikor ki is rúghatnak, de legalább így több mindent van lehetőségem kipróbálni. Ja, és ha akarok, otthon is dolgozhatok...
2014. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
De ha utálsz dolgozni, nem érdekel a pénz és ráadásul van valamennyi megtakarításod, akkor miért csinálod?
2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van,mindenhol kihasználják az embereket,lassan rabszolgák leszünk éhbérért.Két diplomás emberekkel is dolgoztam már együtt gyárban,teljesen mindegy,milyen végzettséged van!Az kollégákról ne is beszéljünk!Felfelé nyalnak,lefelé taposnak.Hányinger ez az ország! Árpád apánk forog a sírjában,milyen birka lett a magyar nép!
2014. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
80%
Mennyi sporolt penzed van? Keress olyan munkat amit szeretnel is, ha nincs vegzettseged, hat vegezz el valamit
2014. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!