Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent neked az, hogy...

Mit jelent neked az, hogy szeretni a munkát? Mit dolgozol hogy szereted azt amit csinálsz?

Figyelt kérdés

Mert én nem tudom mit jelenthet. Én pénzügyekkel fogok foglalkozni ha elkezdek dolgozni, de az én szakmám holt unalmas. Nem hinném hogy szeretni fogom, de talán egy idővel jól fogok keresni vele. Sokat gondolok arra hogy hogyan lehetne szeretni a munkát, mert az enyémben nem sok szeretni való van, hiszen nem érdekes dolog mondjuk egész nap könyvelni, vagy pénzügyi folyamatokat nézegetni.

Ti hogyan szerettétek meg a munkátokat? Érdekesnek találjátok?


2014. jún. 18. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig két munkahelyem volt amit nagyon szerettem.

Viszont ha lefordítom, akkor nem a munkát szerettem, hanem a benti hangulatot, a kollégákat, és azt a légkört ami körbevett. Az egyik irodai munka volt, a másik vendéglátás.


Azóta dolgoztam már másik irodába, és másik vendéglátóba, de utáltam.


Szerintem a munkahely legfontosabb része a kollektíva. Ha az adott emberek közt jól érzed magad és szeretsz bent lenni velük akkor mindegy mivel foglalkozol, ha viszont utálod az ott dolgozókat, akkor bármilyen álommelód van utálni fogod.

2014. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szeretem a munkamat, persze nem minden egyes reszfeladatot, de a nagy reszet igen. Szerencses vagyok mert a munkam es a hobbim osszekapcsolodik. Raadasul nagyon jol meg is fizetik. Van ilyen is.
2014. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ha jó a csapat, és a főnök nem arancsolgat, hanem motivál

2. Ha azt csinálod, amit szeretsz csinálni


---


Nekem a második teljesült, de az első nem... így nem annyira szeretem. De remélhetőleg hamarosan válthatok, és remélhetőleg jó csapatot fogok kifogni. Szerintem ez sokat számít, mégis csak velük töltöm a napjaim számot tevő részét.

2014. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pénzügyekkel foglalkozom és nagyon szeretem a munkám, egyáltalán nem unalmas. A kollégáim is csodásak, jó a csapat 1-2 kivételtől eltekintve. A főnök az egyetlen akivel nem vagyok kibékülve.
2014. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!