Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rugtak mar ki Titeket munkahel...

Rugtak mar ki Titeket munkahelyrol? MI volt a menete Nalatok az egesznek?

Figyelt kérdés

En most kirugas kozeli allapotban vagyok ezert erdeklodom..

;(


Koszonom a valaszokat.



2014. jún. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

2 hónapja vagyok a mostani helyemen, a munkaköröm az összeszerelő sorok ellátásáról szól, képzelj el egy gurulós polcos kocsit amin alkatrészekre van szedve egy akkumulátoros fúró pl..


Ha lemarad valami alapanyag, és kimegy a kocsi úgy, megállhat a sor hisz nem tudnak miből beépíteni az épp aktuális szerelési fázisban..


Na most nálam pont ma ez volt az egyik probléma. Lemaradt 2 körig a betétlap a szerszámos dobozról, és addig nem lehet tovább vinni a szerelő fázisba. 3 percig állt a sor, ezt bónuszmegvonással díjazzák előszeretettel.


Odakerülésemkor 2 hét sem telt el, miattam nem jött ki a raktárból burkolat 20 percig, ugyanis csak ilyen idő intervallumban jár a kamion, akkor 7 percig megálltak, és kaptam is levonást



Hívott már be a logisztikai osztály főnöke, hogy hallotta sok a probléma, mondom ha ezek komoly gondnak minősülnek, akkor más soha ne hibázzon.

Fenyegetett azzal hogy megválunk egymástól ha előfordul, hozzáteszem pont Ma volt a második sormegállás



Most már inkább átnézem kétszer mielőtt útnak indítom a szerelő kocsit, és nem lesz belőle gond.

Ajánlom figyelj oda Te is már amennyiben a munkádba kötnek bele

24F

2014. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Behívtak a HR-re, ott csak ennyit mondtak, hogy ürítsd ki a szekrényedet aztán gyere vissza aláírni a papírokat...


5 perc alatt lapátra tettek :D

2014. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kikényszerítették belőlem a közös megegyezéssel történő távozást...ha nem írom alá, akkor vagy addig járnak a nyakamra, míg magamtól fel nem mondok, vagy pedig kirúgnak és bíznak abban, hogy nem fordulok munkajogászhoz... pereskedni és rossz munkakörnyezetben sem szerettem volna tovább dolgozni, így inkább ezt választottam...
2014. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az volt a menete, hogy egyik reggel nem tudtam bemenni az ajtón, mert letiltották a belépőkártyám, majd megjelentek a biztonságiak amikor már vagy tizedjére próbáltam lehúzni a kártyát. Kártyát elkobozták, engem kikísértek a főbejáratig, majd ajánlott-levélben megkaptam a kilépő papírokat.
2014. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valasszokat.


De valami elojele csak volt annak h nem fogtok a munkahelyeteken dolgozni,nem?

2014. jún. 19. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!