Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek? Milyen területr...

Mihez kezdjek? Milyen területre menjek dolgozni? Vagy mit tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem a következő, 1,5 évet dolgoztam egy raktárban még diák munkásként meg aztán teljes munkaidőben egy picit. Érettségi után egyből egy biztosítóhoz mentem dolgozni. Mondanom sem kell, jutalékos rendszer.. Ennek immár 2 éve. 2 éve vagyok ebben a szakmában. Elegem van ebből, jutalékos rendszer csak viszi a pénzt és alig hozza minden hónapban 10x lerágom a körmöm vajon lesz e fizetésem. Most meg aztán végképp elegem van az egészből. Szeretnék valamit kezdeni, felakarok mondani. Egy érettségivel hova vesznek fel? Valami munka javaslat hogy milyen területen próbálkozzak? tanulni is szeretnék még valamit, de mit? kérlek segítsetek elég nagy a pánik hangulat..

21/L



2014. jún. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy érettségivel hova vesznek fel? Egyetemre!


Diploma nélkül nem fogsz boldogulni, még egy gyengébb diplomával is nehéz.

2014. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
keresélj a felvi.hu-n a lehetőségek között vagy valamilyen okj-t. annyiféle van, ha szeretnél, biztos találsz olyat, ami tetszik
2014. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit??? Ha Te nem tudod neked mi tetszik, akkor mi honnan tudjuk?
2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érettségi semmire nem jó. Akkor már inkább egy szakma,vagy legalább tanfolyam, okj stb. Eladó ruhaboltban ,gyári műszakos melós vagy hasonló jutalékos kamuállásos lehetsz mint most vagy . Sorban állnak a diplomások is az állásokért.
2014. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hagyjuk már ezeket a diploma nélkül nem mész semmire baromságokat. Ha akarsz anélkül is tudsz boldogulni.

Nincs diplomám / szakmám, mezei gimnáziumos érettségi, jelenleg nettó 170-180 + 12k cafeteria, bejelentett nappali munkavégzés és még előrejutási lehetőség is van.

2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!