Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre most mit kellett volna...

Erre most mit kellett volna válaszolni?

Figyelt kérdés

Röhögcséltünk a kollégákkal, mikor bejött a főnök, és rosszallóan megkérdezte: "Nem zavarja magukat, hogy itt vagyok?"

Én meg azt válaszoltam, hogy Nem!, erre lebaszott. A "DE!" jobb lett volna?


2014. jún. 21. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember erre nem A "nem" vagy "de" választ adja, hanem elnézést kér a fönöktöl a hülyéskedés miatt.
2014. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy azt nem tetted hozzá, hogy takarodjon kifelé :D
2014. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Elnézést, csak egyetlen pillanatnyi szünetet tartottunk, mielőtt nekilátunk" valami ilyesmit kellett volna.
2014. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán kirúgtalak volna a helyében.

Lehet, hogy a következő hét folyamán erre sor is kerül, mert nem hiszem hogy ennyiben hagyná a tekintélyén esett csorbát. Minden ember helyettesíthető, és a helyekért sorban állás van a bejáratnál.

Már bocs, de a mai Magyarországon hogy engedheti meg magának bármilyen dolgozó azt a luxust, és hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy ilyen paraszt módon válaszoljon a munkaadójának?

2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor vagy elnézést kell kérni, vagy elterelni a szót azzal, hogy szóba hozol valami munkával kapcsolatos témát.
2014. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy kevés a munkahely, de akinek van gerince, az nem sz.arja össze magát a főnöktől. Az önbecsülés fontosabb, nagyon-nagyon fontos.

Egyébként nem írtad, hogy röhögés közben dolgoztatok-e. Mert ha igen, akkor végképp igazad van. Sose változz meg, inkább a munkádat veszítsd el, mint a büszkeséged. Munkád lehet még, de ha csúszómászó, talpnyaló féreg leszel a melóért... annál még a halál is jobb.

2014. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ja, a lepontozó majmoknak: kisfőnök vagyok, pár beosztottal. Amelyik nem áll ki magáért, azért én se. A többiekkel már-már baráti a viszonyom, de a behízelgő talpnyalók sehova se jók. Ok, biztos van pár olyan főnök, aki ezt igényli, de őt ott kell hagyni. Egyetlen életünk van, csak egyetlen egy. Nem lehet egy munka miatt hason kúszva tölteni.
2014. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!