Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ket munkahelyrol kirugtak,...

Ket munkahelyrol kirugtak, hogy magyarazzam ki?

Figyelt kérdés

Palyakezdokent kirugtak az elso munkahelyemrol,mert nem tudtam ugy teljesiteni.

A masodiknal egy szarkavaras eredmenyekepp kuldtek el.

Ugyanaz a munkakor volt mind a ketto.

Most megyek allasinerjura megint ugyanabba a munkakorbe.

Hogy magyarazzam ki,hogy miert mentem el a munkahelyekrol? Mindket helyen csak par honapot voltam...Az egyik szerzodeses papirra kozos megegyezes felmondas van ra irva masikra meg egyoldalu...:(


Koszonom a valaszokat.:)



2014. júl. 3. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mivel magyarázd?Pl leépítés, felvettek egy támogathatót helyetted, stb.
2014. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ebben a munkakorben nemm cserelgetik csak ugy az embereket:(


amikor a masodik helyen voltam azt mondtam h az elozo helyen nem talaltam meg a kolleganoimmel a kozos hangot...

2014. júl. 3. 19:01
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Mondd azt, hogy politikai nézetkülönbségetek volt, ezért rúgtak ki. Persze egy olyan következő munkaadónál, akiről tudod hogy kire szavaz, és akkor az ellentétjét mondod a volt munkahelyeidre.:D
2014. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as Valaszolo:Te hulye vagy.:D
2014. júl. 3. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Hülye vagyok, és van munkám:D Meg hülye "fideszes / mszp-s" exfőncsiim háhá:D
2014. júl. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha szarkavarasert rugtak ki akkor nem tudlak sajnalni. Persze ha te keverted. Legyél egy kicsit lelemenyesebb. Mondd azt hogy mohamedan vallasod miatt rugtak ki mert egesz nap csak imadkoztal mekka fele fordulva, de miutan mar ket helyrol is elzavartak emiatt attertel a kereszteny hitre
2014. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso:

Nyilvan nem en kavartam,hanem ellenem kavartak...

2014. júl. 5. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondhatod például (az egyoldalú felmondásról), hogy a próbaidő lejárta után nem véglegesítettek. A közös megegyezésről meg, hogy neked nem felelt meg valamiért(kollégák, közlekedés, fizetés). Rosszat ne mondj a korábbi munkahelyeidről, és főleg ne lamentálj hosszan az elbocsátásokon. És semmiképp ne ezzel kezdd az állásinterjút. Ha az első pár percben jó benyomást teszel, utána sokkal lazábban veszik a negatív dolgokat.
2014. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

utolsó:


köszi,de akk mégis mit mondhatnék? :) vmi jó válasz kéne....

2014. júl. 28. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Lassan egy hónap telt el a kérdésed óta, ennyi idõ alatt már azóta lehet hogy a harmadik munkahelyedrōl is elzavartak.
2014. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!