Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapestiek segítségét kérem....

Gombola András kérdése:

Budapestiek segítségét kérem. Függő emberekkel szeretnék foglalkozni. Tudtok ajánlani egy olyan intézményt ahol nyított fülekre és szemekre találok? Vagy olyat aki utba igazotana?

Figyelt kérdés
Szatmárnémetiben létrehoztam csoportot, jellenleg is jól működik. Gyerekhez jártam gimibe 8*2 órában beszéltünk szexről, drogról, érzelmekről szabadon. Mindig eredményes volt minden osztályban. Élet tapasztalatom van, két éve vagyok tiszta és nem profit szerzés vágyából csinálom ezt. Egyszerűen szeretem ezt csinálni mert haszos. Segítséged előre is köszónöm!

2014. júl. 15. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég, ha elmész a nyócba
2014. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Béke veled tesóóóó!

Gyere szívjunk egy kis fűűűvet :) PEACE

2014. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg talizhatnánk. Sulis vagyok és Budapesti, meg elég fiatal. Igazából valamilyen szinten én is értek hozzá, főleg a tapasztalat miatt. Most benne vagyok már a leszokásban (szerelmem miatt) de már kétszer visszaestem flashback miatt. Viszont nem adtam fel.
2015. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!