Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőimnek feltűnt, hogy...

Kolléganőimnek feltűnt, hogy párkapcsolatban vagyok, azonban abba bele sem gondolnak, hogy a párom nem lány, hanem fiú. Hogyan kezelhetem ezt a helyzetet, ha az egyébként nagyon jó és családias munkahelyi légkört nem akarom felborítani?

Figyelt kérdés
27/F

2014. júl. 24. 21:09
 1/6 anonim válasza:
89%

Két lehetőséged van: vagy elmondod nekik nyíltan, őszintén a dolgokat vagy nem.

De mivel írtad hogy ez egy családias munkahely, szerintem a többség elfogadja, a többiek meg előbb utóbb belenyugszanak.

Ha meg nem akarsz nekik Coming Out-olni akkor ne nagyon mesélj a párodról, bár én soha nem tagadnám le a párom...

2014. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
1. nél a pont ! te ismered őket ,te tudod h mennyire lennének elfogadóak ,én kellemesen csalódtam az emberekben amikor coming outoltam :D
2014. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell nagy feneket keríteni a dolognak, egyszerűen ha szóba kerül, azt mondod, hogy a barátom, vagy a nevét.

Én ahol most dolgozom, már az első pillanattól tudják, hogy leszbikus vagyok. Nem titkolom soha, akinek nem tetszik nem alkalmaz pl. de ott nem is akarok dolgozni, ha ez probléma.

Német nyelvterületen élek így mivel a főneveknek van neme, egyből kiderül, hogy a párom férfi vagy nő :)

Soha senkit nem érdekelt, ugyanúgy kérdeznek rólunk, rólam, mintha nem lennék leszbikus.

Ha te természetesen kezeled, akkor mások is úgy fogják.

Magyarországon egy tanfolyamon voltam, ott is első nap elmondtam, hogy igen van barátnőm. Ott ül a másik teremben, elsőre kicsit meglepődtek, de inkább csak attól, hogy minden előzmény, ismeretség nélkül elmondom. De mindig is felvállaltan éltünk, kérdés sem volt soha számomra, hogy titkoljam.

A coming outolásból meg már kinőttem :D a lányokat szeretem, kész, nem olyan bonyolult.

Esetleg azt mond meg a kollégáidnak, hogy ez nem tabu, meg nyugodtan kérdezzenek ha nem értenek valamit, bár nem tudom mi olyan furcsa ezen másoknak...

2014. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gebasz1 ***** válasza:
2%
Buznyák vagy? Az nem árt ha titkolod.
2014. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Vállad fel, ha bszogatnak miatta akkor meg pereld be a céget munkahelyi zaklatásért és személyiségi jogok megsértéséért. Még te jössz ki jól a dologból, egy zsák pénzzel együtt!!
2014. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenkinek az orrára kötni, ha nem akarod.

Én heteróként nem szeretek mesélni a párkapcsolati dolgaimról és másokéra sem vagyok kíváncsi.

2017. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!