Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leszámoljak a munkahelyemről?

Leszámoljak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés

3 hónapja dolgozom egy cégnél. Napi 60 km-t ingázom, és a bejárást magamnak fizetem, ami a fizetés nagy részét elviszi. Utazással együtt 12.5 óra amit távol vagyok, és szinte csak aludni járok haua. Ehhez képest alig marad pénzem.


Ti mit tennétek? Hagynátok vagy folytatnátok?


A költözés sajnos nem kivitelezhető. Ezt nem részletezném miért.



2014. júl. 28. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magad is tudod a valaszt: ha a fizetesed nagy resze elmegy ra, ez igy egyszeruen ertelmetlen.
2014. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én bele se kezdtem volna..
2014. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát így sajnos nem sok értelme van, mert se életed, se pénzed.


Sajnos hasonló helyzetben vagyok én is, és azon gondolkodom, hogyan a csudába tudnék kimászni ebből. De hát új munkát találni sem könnyű... :(

2014. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem jutottam volna el odáig hogy itt kérjek tanácsot.

Ennyi negatívum mellett nem értem miért kérdéses még a dolog.

2014. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Hagynám a f..szba, szépen mondva.


Gondolj arra mi értelme van így? Dolgozol, és se időd, se pénzed, én bele se mentem volna.

2014. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Valamit enni kell és a számlák is jönnek, gondolom. Szóval amíg nincs egy másik biztos állás, ne ugrálj!
2014. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 60 km ingázást úgy érted, hogy 60 km-re laksz a munkahelyedtől, vagy úgy, hogy összesen annyit utazol? Mert egy 60 km-es bérlet ára már valóban húzós, de a 30 km-es nem olyan vészes. (megnéztem a buszbérletem, 17.800) Én 45 km-re járok dolgozni, idestova 25 éve. 3 - 3,5 órát utazom naponta, és kibírom. Az igaz, hogy nekem mindig fizették a bérletemet, de a BKV-t évek óta saját magam állom.

Arra nincs mód, hogy legalább részben térítsék? Mielőtt felmondanál, próbálj beszélni a főnököddel erről. És gondold végig, hogy találsz-e másik állást, hogy a jövedelmed kiesése mivel jár, mielőtt döntesz.

2014. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem fizetik a 22.400,- Ft-os bérleteimet. Így nem nagyon éri meg, kb. drágább beutazni, ott enni, stb., mint itthon lenni. :s Vagy legalábbis ugyanott vagyok. :(
2014. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
napnál is világosabb, ha otthon csövelsz, mint a kutya vagy a macska akkor sem jársz rosszabbul mint ha elmész a semmiért robotolni..
2014. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám. Se életed és pénzed se sok. Mindenképp olyan helyet keresnék, ami közel van.
2014. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!