Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés

Minden egyes interjún vagy hivatalos ügy intézésekor annyira ledermedek, hogy még a saját nevemet sem vagyok képes elmondani értelmesen. Angliában élek és nagyon sok angol barátommal szoktam órákig jókat beszélgetni de ha interjúra megyek, egyszerűen ledermedek és meg sem tudok szólalni. Munkát kéne találnom de ez így nem megy. Egyszerűen meg sem tudok szólalni olyankor pedig sokat próbálkoztam már. Persze sehova sem vesznek fel emiatt...

Tud valaki egy jó megoldást a bátorság növelésére?

A válaszokat előre is köszönöm.

20/L


2014. aug. 11. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ideges leszel?
2014. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon izgulok és teljesen leblokkolok. Hogyan lehetne ezen segíteni? Egyik barátom azt tanácsolta, hogy (bár nem ez a legjobb megoldás) ha nincs más megoldás akkor egy felest húzzak le mielőtt elmegyek interjúra. Ez megnövelné a bátorságomat az igaz de utána ha túl vagyok az interjún dolgozni is el kell menni és én az első naptól is rettegek viszont akkor már nem ihatok mert elég ramaty lenne úgy dolgozni....
2014. aug. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!