Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkedjek a leendő...

Zsu Zsuzsi kérdése:

Hogyan viselkedjek a leendő kollégáimmal?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre megyek, és előre félek, hogy milyen csapatba kerülök, milyenek lesznek az emberek. Az ilyen multiknál sajnos nagyon kirekesztőek tudnak lenni az emberek, és mindenki csak a saját érdekeit tartja szem előtt (ezeket tapasztalatból tudom). Mivel viszont főként 30 alattiakat vesznek fel, a legtöbbjük az sem tudja, hogyan kell viselkedni, és az érzelmi IQ-juk nagyon alacsony.

Mit tudok tenni, hogy ne lógjak ki a sorból? Nem vagyok talpnyaló, sem gerinctelen, így bizonyos módszereket nem gondolok helyesnek...) Keressem az új kollégák társaságát, vagy inkább a régiekét? Zárkózott legyek?

Tudom, hogy az ember nem gép, amit be lehet programozni, de én már annyiszor kerültem rossz társaságba munkahelyen, hogy ha fejre állok sem tudnék megfelelni mindenkinek. Nem is ezt akarom, hanem kellemes benyomást gyakorolni az emberekre, és jól indítani az új helyen.


2014. aug. 14. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen semmiképpen. Legyél kedves, érdeklődő (de ne túlságosan), figyeld meg szép csendben, ki, milyen, aztán ráérsz barátkozni.
2014. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!