Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert olyan elutasitoak...

Pandas74 kérdése:

Miert olyan elutasitoak manapsag a holgyek a kamionosokkal, hogy szoba sem allnak velunk, ha kiderul mivel foglalkozunk?

Figyelt kérdés
Milyen sztereotipiak elnek rolunk,a koztudatban ,mit gondolnak rolunk?
2014. aug. 21. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit így tapasztaltam, olyasfélék, hogy a kamionosok nagydarab, szakállas férfiak, akik állandóan káromkodnak, és szeretnek inni. Valamint a ritka otthoni létet, amiben viszont lehet igazság.
2014. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert elterjedt, hogy a kamionosok krváznak. Ami igaz is, nyilván nem az összes, de azért...
2014. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Biztos az a gond, hogy a mai nők nem a kamionokra buknak, hanem a mercire, bmw-re. Meg benne lehet tényleg az is, hogy egy kamionos nem sokat van otthon ha munka van.
2014. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2014. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hülye sztereotípiák:

1. a kamionos nagydarab, szakállas, bunkó emberek

2. a kamionosok k*rváznak az út szélén

3. a kamionosok állandóan úton vannak, sosincs idejük a feleségre / családra (ez mondjuk igaz, ez egy ilyen meló)

Van külön k*rvák és kamionosok buli is, próbálj ott ismerkedni :D

2014. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
voltak menők a katonák, azok, meg 2 éve még az a sok b uzi, most kb az vn h kinek mi:D
2014. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sokat vagytok távol az otthontól
2014. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megkezdodott a tilalom,vele egyutt a piheno is,volt idom elolvasni a valaszokat.Egy dolog,amivel nem tudok vitaba szallni,az a sok tavollet.Ehhez csak annyit tudok hozzatenni,hogy leteznek olyan parkapcsolatok,ahol sokat vannak egyutt,ennek ellenere erzik magukat rosszul a kapcsolatban.Pl az allandoan othon trogerkedo ,reszeges ferjekre,apakra gondolok,akit a csalad legszivesebben a keritesen kivul tudna.

A lenyeg szerintem az egyutt toltott ido minosegen van,vagyis ha mar keves,akkor legalabb tartalmas,elmenyszeru legyen.

A leginkabb bosszanto sztereotipia szamomra a qrvazas kerdese!

Barkit szivesen kihozok magammal 3 hetre,semmi egyebet nem kell csinalnia,mint megmondania ,hogy hol,mikor,kivel,es mibol csinaltam volna!En meg teszem a dolgom,ahogy maskor is.A kulsosegekrol szolo sztereotipiak nem annyira zavarnak,mivel belelatok lassan tiz eve a mi "nagy csaladunkba",itt is ugyanolyan vegyes a csapat,mint barhol mashol.Megfejelnem meg a kerdesemet:Az egyutt toltott ido mennyisegen tul,mi az amit mi nem tudunk megadni,vagy mindegy a milyenseg,csak egyutt legyunk?

2014. aug. 23. 08:36
 9/12 anonim válasza:
100%
Nézd, nekem apukám kamionos. És én épp emiatt nem tudnék egy kamionossal összejönni. Szinte soha nem volt itthon, ha meg mégis, akkor az mégsem olyan volt, mint ahogy más családoknál. Soha nem volt ott, amikor fontos lett volna - és tudom, hogy azért mert dolgoznia kellett, de akkor is rossz volt, hogy például a ballagásomon nem volt ott, a diplomaosztómon sem, stb. A család már ráállt arra, hogy jóformán nélküle élünk, így szinte - csúnyán mondva - zavart, ha itthon van,mert felrúgta a saját kis életünket. És ez folyamatosan vitákat gerjeszt/ett. És anyukámon is azt látom, hogy most már sokkal inkább zavarja, ha itthon van, mintha nincs. És az is, hogy szinte soha nem volt mellette a nehéz helyzetekben. És én ezeket látva ezt NEM akarom.
2014. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kamionos lánya vagyok, és nagyjából ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szóló. Kivéve, hogy az én apukám egyedül a szalagavatómon nem volt ott, a ballagáson, majd a diplomaosztón igen, vett ki szabit. Ennek ellenére nálunk is az volt, hogy annyira ráállt a család, hogy nélküle élünk, hogy anyukámon rendesen láttam, hogy zavarja, ha huzamosabb ideig otthon van, mert nem tudja úgy csinálni a napjait, mint szokta, borul a napirendje. 2-3 nap még jó volt, addig még elvoltak, de ha már egy hétig otthon volt/van apu, vagy még több ideig, tuti veszekedés van egyfolytában.

És én is azt mondom, hogy nem mentem volna hozzá kamionoshoz, pont ezekért. Biztos apum folyamatos hiánya miatt, de a távkapcsolatot én nem bírnám semmilyen szinten elviselni, 2 nap után már úgy hiányzik a férjem, hogy megőrülök, ha mondjuk elmegy a haverjaival ilyen többnapos kanbulira. Gyerekként is tudom, milyen szar, hogy apu sosincs otthon, és folyton hiányzik, nem akarnám ezt a gyerekeimnek. Meg magamnak sem, én ténylegesen együtt akarok élni a férjemmel, a társammal, nem csak telefonon beszélgetni, meg néha találkozni pár napot. Nem mindenki alkalmas erre, például én sem, annak ellenére (vagy pont azért), mert ez volt otthon is.

Egyébként én gyerekként sokat kamionoztam apukámmal, olyan munkahelye volt, hogy minden út után hazajött, és nyugodtan magával vihetett. A nyári szünet elején becuccoltam a kamionba, a végén ki, sokszor még a tavaszi szünetben is mentem 10 és 19 éves korom között (igaz, 16 éves koromtól már csak 1-2 alkalommal, nem egész nyáron). Bejártam vele egész Európát. És pont ezért, nagyon jól tudom, hogy a kamionosok nem sörhasú, káromkodó, alkoholista, igénytelen és ostoba emberek, és nem is k.váznak (legalábbis a legtöbb nem). Ugyanannyira értékesek és intelligensek, mint a legtöbb ember, csak az esetek 90 százalékában rohadtul kell a pénz, ezért csinálják.

Sajnállak kérdező, tényleg nagyon nehéz lehet így párt találni, pedig tényleg semmivel sem vagytok kevesebbek másoknál. Csak nem mindenki alkalmas távkapcsolatra. Azért sok sikert kívánok :)

2014. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!