Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon elcsesztem? Csöndben...

Nagyon elcsesztem? Csöndben kellett volna maradnom?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyok a munkahelyemen. 15-én dolgozunk. A főnökünk nagyon rendes ember, de egy kolléganőnk igazi perszóna. Mindig kispéciz magának valakit. Most mint új én vagyok a soros. Állandóan beszologat hülyeségek miatt, de a héten kihúzta a gyufát. Állandóan rám parancsolt, hogy dolgozzak, ügyfelek előtt teremtett le, pedig egész nap keményen hajtok. Ő nem főnököm, csak régebb óta dolgozik itt. A lecseszéseket mindig úgy állította be, mintha a főnök nevében járna el. Ezért megkerdeztem a főnököt, hogy miért elégedetlen ammunkámmal. Kiderült, hogy erről szó sincs, sőt nagyon is elégedett velem, meg is akart dicserni. De rajött, hogy megint ugyanaz a kolléganőnk keveri a bajt. Szerintetek rosszul tettem, hogy beszéltem vele? De én nem bírom ezt az egymás háta mögötti dolgot, szerettem volna, ha szemtől szembe megmondja, ha elégedetlen velem, ne egyik nap találjam magam az utcán. Viszont tuti a kolléganőm fülébe fog jutni, hogy bemoszeroltam, bár ez nem volt célom, én nem is mondtam a nevét, a főnök jött rá, mert már nem az első eset, hogy kisfőnököt játszik, és másokat kikészít.
2014. aug. 29. 20:04
 1/3 anonim válasza:
85%
ne aggódj!! jól tetted! senkitől nem vagy köteles elviselned semmit...pláne nem attól aki csak játssza a górét!!
2014. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna, más kérdés, hogy többször kellett volna csöndben maradnom, de jobban szeretem tisztázni a dolgokat. És ha kellemetlen is volt, általában nem bántam meg. De nem vagyunk egyformák. A Te esetedben az idő majd eldönti, helyesen cselekedtél-e. És a kolléganő is "kedveskedhet" még, erre számítani kell.
2014. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem is volt egy ilyen önjelölt górém.Akkor én húztam a rövidebbet.

A te esetedben - hangsúlyoznám, hogy a leírásod alapján- jól döntöttél.

2014. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!