Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hordanád ebben az esetben a...

Hordanád ebben az esetben a munkaruhát?

Figyelt kérdés

Élelmiszer boltban dolgozol (feltevés) senki sem hordja a 4 dolgozó közül a munka pólóját ami egy piros Privátos galléros póló.

Vagy viszel magaddal, vagy amiben mentél abban vagy ott egész délelőtt, egész délután, vagy egésznap ahogy éppen dolgozol.

Csemege pultban vagy és árukat pakolsz a polcra. Te hordanád vagy inkább hanyagolnád?

A főnökség nem kötelezz arra hogy hord!


2014. szept. 8. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kötelezne akkor minek hordanám?
2014. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hordanám, hogy ne a saját cuccom legyen koszos.
2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kötelez, akkro nem.
2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem is szivesen vásárolnék olyan üzletben, ahol a csemege pultban a bejáró-ruhában szolgál ki az eladó.
2014. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ne lenne kötelező. Nem viccből találták ki.
2014. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is hordanám, amiatt amit előttem is írt valaki: nem a sajátomba izzadok bele, nem az lesz koszos-büdös.
2014. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hordanám, mert inkább a sz.r egyenpólót dzsuvázzam össze és tegyem tönkre - ahogy magamat ismerem, tuti fennakadnék a felvágott szeletelő gépben.
2014. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nesze neked élelmiszer-higiénia.
2014. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a bolti póló, sőt mi még a nadrágot, cipőt is átcseréljük. Addig sem az utcai a koszos. Nálunk mindenki bejárós, és azért arra is gondolni kell, hogy ha az koszos lesz, akkor is kénytelen leszel abba hazamenni.
2014. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hordanám, ha nem kötelező. DE beszereznék valamilyen kötényt, vagy plusz munkába való felsőt.
2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!