Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem azt hogy soha nem...

Miért érzem azt hogy soha nem leszek alkalmas egy munkahelyen sem? 22/l

Figyelt kérdés
Még soha nem dolgoztam és már több mint egy éve itthon vagyok. Csecsemő és kisgyermeknevelő okjs szakképesítésem és egy érettségim van, de sehol sincs szerencsém. Csütörtökön megyek próbanapra egy bölcsibe de a mai megbeszélés után azt érzem hogy nem engem fognak alkalmazni hanem a másik három ember közül bálasztanak majd. A szakmai vezető elég szigorú és elvár mindent mégha soha nem is dolgoztam a szakmámban és nincs gyakorlatom tapasztalatom. Pályakezdő vagyok de az egy év alatt sokat felejtettem és olyan mintha nem is lenne fogalmam róla. Nem érzem magam alkalmadnak rá pedig elvégeztem. Már azon is gondolkodtam hogy a zárkózottságom határozatlanságom az oka hogy még mindig nem vettek fel sehova. Dehát én ilyen vagyok és nem hiszem h hirtelen majd meg fogok változni a bölcsiben a kollégák szülők előtt. Nagyon el vagyok keseredve pedig nagyon kellene a pénz! Hogy találjam meg azt a hivatást amihez értenék is és fel is vennének vele? Azt látom h akinek csak érettségije vagy 8 általánosa van azt is alkalmazzák. Mindenki talál munkát csak én nem?
2014. szept. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így éreztem 3 szakmával, hogy nem fogok tudni megfelelni...1 éve 1 hónapja dolgozok itt, elég sok elismerést kaptam...számítanak rám, megbíznak bennem...szóval csak ezt beképzeled magadnak...hidd el sikeres leszel...ne félj a munkától...
2014. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21F
2014. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kis idő és belerázódsz, szerintem nincs olyan, aki kezdetben mindenben 100%-ig biztos. Ha megszokod a napi rutint, ami egy intézményben van, esetedben egy bölcsiben, akkor minden menni fog. Ne add fel! Ha ide nem vesznek fel, akkor is próbálkozni kell tovább. Szereted a gyerekeket? Ők szeretnek téged? Ha igen, akkor nem lesz probléma :)
2014. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!