Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi járhat nekem abban az...

Sz.mse kérdése:

Mi járhat nekem abban az esetben ha a munkáltató felmond?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyesen vagyok, ugyanakkor közintézménynél le vagyok véglegesítve. Most, hogy vissza akartam állni állományba jelentette, hogy nincs szükség egy ilyen munkakörre s mivel én mentem oda dolgozni legkésőbb tőlem válik meg. Holott tudva levő nem én vagyok az utolsó akit felvett.

Segítsetek ti mit tennétek, illetve mikre számíthatok jogilag?



2014. szept. 15. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos ledolgozott év után végkielégítés. Számold itt ki, hogy jár-e?


[link]

2014. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt már olvastam, hogy egy havi végkielégítés járna, de olyanokra is kíváncsi lennék, hogy felmondás során mikre figyeljek, mikre tarthatok igényt, hogy az jár, mikre hivatkozhat hogy felmond stb?
2014. szept. 15. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármire hivatkozhat.

Miért küldött el egyébként?

2014. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elvileg azért küld el mert megüresednie kell egy pénztárosi állásnak s engem vett fel legkésőbb ilyen feladatra. holott tudva levő utánam is vett fel ilyen embereket akik most is ott dolgoznak.
2014. szept. 15. 11:22
 5/6 A kérdező kommentje:
ráadásul egy másik kolléga elmegy nemsokára szülésire a helye is megüresedik de nem ajánlotta fel nekem.
2014. szept. 15. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A szád.
2014. szept. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!